младокошкина• 24 мая 2023
Пишні форми та купальники
Я зараз знаходжусь у 50-52 розмірі. Хочу скинути вагу (моя комфортна вага та гармонійний вигляд у розмірі 46-48, не більше). Але зараз я у такому розмірі.
Так от, вибираючи купальник, не могла ніяк зрозуміти завищених плавок, де живіт прикритий шматком тканини, але в той же час стегна і всі недоліки виходять на загальний огляд (целюліт, розтяжки, складки жиру).
Поясніть, будь ласка, що це за моделі такі? Звісно, живіт високі плавки трохи замаскують, але ж внизу все лишиться на широкий загал.
66сезон666серия• 24 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Мне очень нравится.
Скажите пожалуйста кто производитель, попробую в интернете найти
Так триумф же ))
Розбещена цяточка• 24 мая 2023
Високі плавки, просто рятують, шукаю такий гарний купальник, за війну схудла на 20 кг, старі купальники великі, але не в тому справа, шкіра на животі розтягнута та висить на післяопераціному шві, ото драпування трешове. А суцільні купальники не люблю, не приємно як багато мокрої тканини на тілі.
ОдинРазНадетое• 24 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Так триумф же ))
Спасибо. Думала это название сети магазинов 😀
Я пару лет назад покупала Shato. Очень хорошее качество за хорошую цену. И есть варианты для большой груди и для широких бедер
66сезон666серия• 24 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Да, тоже нормальный, как раз для большой груди
младокошкина
• 24 мая 2023
Дякую всім за відповіді. Я, як жінка з лишньою вагою, не можу уявити, що є жінки такого ж розміру або +, в яких ідеальні сідниці без целюліту та розтяжок, пружня шкіра, стрункі стегна, а от живіт з ознаками зайвої ваги, тому вони купують плавки подібного плану.
Зазвичай якщо є зайва вага - зайва вона по всьому тілу. І недоліки на стегнах та сідницях так чи інакше присутні. А такі плавки ніби втягують верх, при тому низ почуває себе досить вільно, що візуально ще більше збільшує об’єми
ОдинРазНадетое• 24 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Да, у меня 75 F
Бюст найти приличный не за все деньги мира сложно, а уж о купальнике вообще молчу.