Зубачистка• 24 мая 2023
Скільки Ви витрачаєте коштів на харчування в місяць для сім´ї
Нас двоє дорослих і двоє дітей, живемо у Києві, витрачаємо багато, на мою думку. До війни йшло набагато менше коштів на харчування. Зараз аналізую витрати, де можна було б зекономити, але наче все необхідне купуємо. Максимум відкинути можна 1500 грн, якщо не купувати забаганки дітям ( цукерки, морозиво, колу).
120-120-120 (не худею)• 24 мая 2023
1+1 витрачаємо близько 12 тис на місяць, харчуємося тільки дома
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 мая 2023
Дуже багато. Двоє дорослих і одна дитина.
Але відтоді як почала робити доставку продуктів раз на тиждень (базовий набір) то витрати суттєво зменшились, бо не ходимо кожен день в магазин і не купуємо зайвого.
Але загалом ціни на все зросли, тому на їжу, якщо вона різноманітна, уходить багато
120-120-120 (не худею)• 24 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
У нас 12 000. Мені здавалося ми багато витрачаємо.
Мало чи багато залежить від ваших уподобань та раціону. Якщо все збалансовано, то все ок
Раз в 2-3 дня в супермаркет, чек 600-800 грн. Раз в 2 недели в большой супермаркет - чек тысяч 6. Еще рынок с наличкой - наверное тысячи 4 за месяц.
На двоих взрослых и домашних животных тысяч 25 точно получается. Это минимум, но тут не только еда, а и бытовая химия частенько
Цвірінь• 24 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чем питаетесь ?
Водой ? 🤣
Едой.
Мы не прожорливы.
Продаю витрішки• 24 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
100 грн на человека в день, ещё с вкусняшками. Вроде даже очень хорошо идете
Потребую апгрейду• 24 мая 2023
Троє. Тисяч 30 думаю. Без ресторанів, червоної ікри і риби, і т. д
Стріляний птах• 24 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ні. Десь 100 грн на людину- це зараз минимум на харчі. Не треба дітей лишати без солодощів. Норм у вас витрати, не багато і не мало
Ананомчикус• 24 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чем питаетесь ?
Водой ? 🤣
Так если у меня зарплата 15000 гр, и не нужно говорить стремитись к большему, я гос работник, поэтому это нужно государств. работников поменять , что бы они нам зарплату нормальную давали.
Файна цьоця• 24 мая 2023
12000 на троих (2взр+1реб) это закупка продуктов в супермаркете.
Это с учетом того, что в будние дни взрослые дома только ужинают.
Забризкана водою• 24 мая 2023
12-15 на двох. Це з доставками готової їжі. Залежно від сезону буває коливання. Харчуємося вдома, раз на тиждень великий закуп доставкою, овочі, фрукти та мʼясо кілька разів на тиждень купуються свіжими. Рибу та морепродукти майже не вживаємо, бо не любимо і алкоголь так само.
Ананомчикус• 24 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
🤣🤣🤣
Тролли
Ну да тролли, как читаю зарплаты от 1000 дол и думаю это на какой работе гос. такая зарплата, только кто на себя работает
Айболитная• 24 мая 2023
В районі 10 тис. 2+2, ще близько 2,5 тис. на всякі піци-кафешки. Мої обіди десь 2 тис., чоловіка не знаю, діти по 1,5 тис. харчування в школі і садочку
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Залежить від того який набір продуктів і який це відсоток від сімейного бюджету