Нульовий сантиметр• 24 мая 2023
Елізабет Ален Зелений чай
Хто любить цей аромат, які ще ´ свіжаки" такого напрямку знаєте?
Новорічна пальма• 24 мая 2023
Фланкери цього Зеленого чаю не розглядаєте? Там їх тьма. У мене Cherry Blossom.
МеняАЖтрусит• 24 мая 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Он очень старый и узнаваемый
Он прям уже нафталиновый. Но сейчас на меня набросятся фанатки чая и расскажут, что его создал САМ великий Куркджан))
Я инженер, меряю от 1• 24 мая 2023
оччень не стойкий:( запах нравится, но он буквально на 10 минут
Нульовий сантиметр
• 24 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це класика
Зоряний Шлях• 24 мая 2023
У мене цей аромат був 12 років назад, я бігала на побачення з чоловіком майбутнім, приємні спогади у мене із цим ароматом.
Схожі DKNY delishes, Masaki Fluo мені дуже подобаються на літо, а ще замовила light blue forever, фланкер від D&G.