Синиця у спідниці• 24 мая 2023

Как вы переживаете разлуку с мужем?

Я в Украине, муж на Донецком направлении. Уже крышу срывает, очень мне плохо. Не хочу никого видеть, ни с кем общаться, ничего не хочу делать. Клята русня!!!
Щаслива Я• 24 мая 2023
Давно ваш чоловік там?
Потужна махіна• 24 мая 2023
Як я Вас розумію....
Нічого вдягти• 24 мая 2023
я не бачила чоловіка вже 14 місяців :(
Папина дочка• 24 мая 2023
Ужасно переживаю, постоянно думаю, сердце не спокойное.
Особенно когда на связь не выходит, то вообще катастрофа
автор Синиця у спідниці • 24 мая 2023
Ответ дляЩаслива Я
Давно ваш чоловік там?
Да, давно
Та_все_ок_будет• 24 мая 2023
І відпустку не давали за весь час?
Серед моїх знайомих всі були кілька разів хоччна 1-2 дня вдома.
Бабка-байкерша• 24 мая 2023
Автор, тримайтеся, це дуже важко. Зараз нам усім важко, але виходу немає....треба терпіти. Молиться, просто про себе своиїми словами.
автор Синиця у спідниці • 24 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
І відпустку не давали за весь час?
Давали 2´раза на 15 суток
Щаслива Я• 24 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
І відпустку не давали за весь час?
Мій 10 місяців там, жодного разу не відпускали і сказали не чекайте найближчим часом
Морская свинка• 24 мая 2023
Ответ дляЩаслива Я
Капец( тримайтеся, за що нашим людям стільки випробувань, кляті москалі
Гарнюнька• 24 мая 2023
у мене чоловік з липня 2021 там скоро вже 2 роки буде, періодами кришу рве
Зашла на 5минут• 24 мая 2023
Держитесь. Это тяжело, но важно сохранить здоровье, в том числе и психическое. Изменить мы ничего не можем.
Мне помогают эти мысли и АД.
Хорошо хоть есть телефон.
Не представляю, как раньше женщины месяцами письмо с фронта ждали
Зашла на 5минут• 24 мая 2023
Кстати я тоже заметила, что не хочу ни с кем общаться, даже по телефону.
Малая еще та• 24 мая 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне помогают эти мысли и АД.
Хорошо хоть есть телефон.
Не знаю як Вам телефон допомагає... Мій на позиції міняється 7,10,14 днів, для мене це просто адські дні. Особливо зараз, коли в зведеннях пишуть, що їх позиції в напівоточенні. Мушу записатися до невролога. В мене око сіпається, заспокійливі не допомагають, а ще 2 дітей... Не знаю як мені оце все пережити
автор Синиця у спідниці • 24 мая 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Заставляю себя 5 минут каждый день с мамой поговорить