Мульйонерша• 24 мая 2023

Ужгород

Дівчата, на вихідних їдемо до Ужгороду, літям показати і самій подивитися. Які є цікавинки, щоб ви радили подивитися не загальновідоме? І можливо підкажете, де смачно поїсти, але сттандартну їжу, доступну, тур економ( будь ласка дуже сподіваюся на ваші поради
Коварная Зая• 24 мая 2023
Как по мне в Ужгороде смотреть особенно нечего.
АнтиТанкист• 24 мая 2023
В Мукачеве їдьте :)
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
Взагалі??
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
В Мукачеве їдьте :)
А в Мукачево?
Коварная Зая• 24 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
А в Мукачево?
В Мукачево замок Паланок. Мы ещё ездили в Чизай на экскурсию, но не знаю, насколько это будет интересно детям.
Люблю_смаколики• 24 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
Взагалі??
Ну, там Ужгородський замок, а потім на пішохідну вулицю Корзо, там само набережна і все
Коварная Зая• 24 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
И замок тоже не бог весть что
Кусюче сонечко• 24 мая 2023
Немає там що робити.
Туся муся• 24 мая 2023
Замок глянуть в Мукачево и Ужгороде, на этом все
Люблю_смаколики• 24 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
И замок тоже не бог весть что
Ну, ми брали екскурсовода, була приємна жіночка, цікаво розповідала. І ми були в сезон сакур, давно + на авто, наступного дня поїхали в околиці до Невицького. Але ми вже і в Мукачеві бували, і оці всі Олеський, Підгорецький, Сент-Міклош... Об´їздили, тому Ужгород теж був цікавою точкою до купи
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
Я ще дивлюся на Косино, можливо дітям буде прикольно і сама хочу подивитися
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ще дивлюсь ботанічний парк та може скансен. А пообідати де не порадите?
Люблю_смаколики• 24 мая 2023
Ужгород - миле містечко, невелике, хороші кав´ярні, красива синагога, щоправда, збереглася лише зовні автентичною, собор на розі біля кав´ярні Штефаньо... А так, мало що згадаю. Ботсад крихітний і занедбаний. У музей під відкритим не ходили, бо були в київському Пирогові та Переяславському + у Батурині (де імітація фортеці). Ні, Ужгород по-своєму гарний, його варто побачити
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
И замок тоже не бог весть что
Все одно це ж наша історія. Варто раз подивитися
Люблю_смаколики• 24 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
Я була багато років тому, тому не пам´ятаю кав´ярень, ми просто гуляли і заходили, як зголодніли
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
У вас так чудовий тур взагалі. Багато подивилися. Ми ніколи не були на Закарпатті і ми своїм ходом, але ж хочеться дітям щось показати
Люблю_смаколики• 24 мая 2023
Ответ дляМульйонерша
То не тур, то ми раніше сім´єю га весняні канікули їздили саме десь Україною самі на авто
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дякую вам! Те ж вважаю варто побачити. Про ботанічний неочікувано, по опису уявляла собі наче оазіс
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну то я так назвала, вибачте, мала на увазі гарно подмвилися місця
Метелик• 24 мая 2023
до Невицького замку ще можна
Акуна_Матата• 24 мая 2023
Замок Шенборнів можливо буде по дорозі, чудове місце, знімали Снігову Королеву, кожне літо там жила в бабусиної сестри, не пожалуєте
Акуна_Матата• 24 мая 2023
Він недалеко від траси, навпроти скеля кохання, річка Латориця, ви пригадали мені моє щасливе дитинство
автор Мульйонерша • 24 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
О класно, дякую вам за пораду!
Мама Карло• 24 мая 2023
Симпатичне місто, можно приємно провести день. Там ще по всьому центру Ужгорода розміщені міні-скульптури. Погугліть, в інтернеті є їх координати, з дітьми буде цікаво шукати.
Королева ганделику• 24 мая 2023
Ужгород - замок, скансен поряд з замком, спускаєтесь трошки нижче і попадаєте в бот сад. Сад маленький,але там є дуже старі дерева дендрони ( забула як називаються). Там же є кафе Під замком не для їди,а для того,щоб подивитися старовинні речі, які там є. Можете не йти в сад, а піти вниз к Кафедральному собору і на центральну вулицю Корзо.
Королева ганделику• 24 мая 2023
Ви спокійно гуляєте, дивитеся навколо, прислухаєтесь до мови, яку взагалі можете не зрозуміти. Можете сісти в кав´ярні випити кави і з´їсти смачне тістечко. Бюджетно пообідати в їдальні в центрі...
Королева ганделику• 24 мая 2023
І не треба нікуди поспішати...Це місто не любить суєти.
Коварная Зая• 24 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Автор без машины, ей будет тяжело туда добраться + не стоит он преодоления таких трудностей. Там санаторий Карпаты и он просто убитый
автор Мульйонерша • 25 мая 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дуже вам дякую за детальний опис!!
автор Мульйонерша • 25 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
Спасибо за вашу подсказку, да без машины (