Интимная• 24 мая 2023
А вы практиковали год без покупок? Поделитесь опытом
Юпитерная• 24 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я так само хочу викинути всі речі. Бо є такі які вже років 5 не носилися. Просто тупо займають місце і створюють вигляд наче в мене дофіга одягу, а ношу 1-2 пари штанів і пару футболок.
От і в мене так було, ви не уявляєте який то кайф і на скільки все міняється після цього в голові
Не гавкаю- но охраняю• 25 мая 2023
Нічого не купую.Зароблених грошей вистачає тільки на продукти,комуналку і відкласти на чорний день.Ношу один і той самий одяг роками.