Тишком_нишком• 24 мая 2023

Как сделать так,чтоб у тебя было больше 100 мужиков?

В проституки сразу или как?
У них есть же есть и постоянные клиенты?
Как тогда?
Моська-слон• 24 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
А ви у Києві?
Цивільна посада?
В армії вже багато років цивільних посад немає, навіть повара в нас солдати. В Київі. Відділ кадрів, діловод.
Моська-слон• 24 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так
?
Написала)
автор Тишком_нишком • 24 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Тю, так вам пахать и пахать до 100 мужчин, если у вас было только 5
А сколько должо было быть,если мне 24 и я не бросаюсь на первого попавшесего ?
Не за Будка• 24 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так
?
А ви тут до чого?
Моська-слон• 24 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ви хочете мілкого, але багато?)
Навіщо? Хай буде один, два але якісні.
Згадала Карцева, про раки. Мелкіє но по 3, а там крупниє но по 5.
Мандолина Бу• 24 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Это вам решать сколько у вас должно быть. Как то вы себе противоречите. Вы не бросаетесь на первого попавшегося, но хотите переспать со 100 мужиками. Это как?
Не за Будка• 24 мая 2023
Ответ дляМоська-слон
Та ну, у мого чоловіка в частині, дружина начальника СРМ, працювала у фінвідділі і вона була цивільною, 100%, це не так давно було.
А одиноких мам беруть на службу зараз? Вони ж наче в будь який момент можуть звільнитися.
автор Тишком_нишком • 24 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ну вот так
автор Тишком_нишком • 24 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Если б все что предлагали соглашалась,то было б уже минумум 20,а не 5
Мандолина Бу• 24 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ну вот так
Как так. Если вы хотите секса со 100 мужиками, то вы будете спать с первыми встречными. А если вы типа разборчивая в своих интимных связях и с первым встречным не спите, то никогда вы этих 100 мужиков не наберёте. Не получится на ёлку залезть и попу не поцарапать)))
автор Тишком_нишком • 24 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Печально
Ку-кусик• 24 мая 2023
Ответ дляМоська-слон
Я студенткою була давненько, але і тоді дівчата не хотіли бути с тими прищавими студентами))) Всі хотіли гарних хлопців на авто, постарше, або хоч місцевих. Щоб і в кафе сходити, і в кіно, і секс на свіжих простирадлах. Так що в общазі ми пили, але секса не помню щоб було багато. Так парочка, чі дві від сили за 5 років.
В моїй 9 поверховій общазі було все, там жили чорношкірі студенти з Африки, арабських країн.Одногрупниця заміж вийшла за такого темненького. Ну і життя вирувало. А я на останньому курсі почала зустрічатися з хлопцем сусідом, 24 роки заміжня, 25 років разом