Дама с собачкой• 24 мая 2023
Лазерна епіляція
Скільки потрібно зробити процедур щоб волоси зовсім не росли?
В кого тако було• 24 мая 2023
Залежить від волосяного покрову. Я ось після двох процедур маю тільки 30-40%
Шукаю стакан• 24 мая 2023
Це вам треба електро епіляцію робити.
Лазерна просто сповільнює зріст.
Треба робити на постійній основі. Просто після 10 сеансу інтервали однакові
Лазерна просто сповільнює зріст.
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Сиотря какая зона, какой лазер и какие волосы. У меня прошло 7 процедур на диодном, результат совсем не удовлетворяет. Попробую александритовый, он лучше для светлых волос.
Дама с собачкой
• 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
На ногах, волос товстий і чорний! Думаю мені багато процелур потрібно
Дон Пэдро• 24 мая 2023
Пахви - за 8 процедур волосся перестало рости зовсім. Вже 2 роки ходжу 1 раз на рік перед літом на профілактику (з´являється 2-3 тоненькі волосинки за рік).
Глибоке бікіні - 12 процедур і припинила, почалися збої в циклі. Не знаю чи це пов´язано, але вирішила не ризикувати. Зараз ’пробилося’ пушкове волосся в районі полових губ та ануса. Воно зовсім тоненьке, знімаю тримером. Через місяць записалась на епіляцію. Спробую максимально ’добити’
Гомілки - 2 процедури, волосся майже не росте. Але ріст з проснувшихся цибулинок починається десь після третьої пооцедури. Тому поки в процесі
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Наоборот, у вас отличные данные для лазера)
Кстати, обычно подмышки уходят отлично, у меня ноль, тупо ноль за 7 процедур
Дама с собачкой
• 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А, да) я не знала)
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
А, да) я не знала)
Лазер реагирует на пигмент волосяной, чем темнее теп лучше. У меня хреново, потому что светлые.
Подруга прошла 6 процедур и ушла на удержание, отлично просто, но у неё чёрные волосы
Дама с собачкой
• 24 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Рубрика -детское здоровье?
Можливо випадково. Нажимала рецепти красоти.
Баба на горошині• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Если пл теме ,то Подмышки-9 процедур ,есть пару тонкий волосков, бикини -5 процедур ,лобок хорошо ,на губах не оч, ноги-3 процедуры сделала,пока трудно сказать, руки тоже не особо довольна.
Вобщем ,волосатая как обезьяна(
Перша леді колгоспу• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ви дитина? )))))
Хочу в БАНю• 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
У меня наоборот подмышки еле-еле. Почти разницы не видно
Хочу в БАНю• 24 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Вобщем ,волосатая как обезьяна(
О, вот это мой случай. Соболезную
Ответ дляДон Пэдро
Що Ви маєте на увазі ’ріст з проснувштхся волосинок’? Тобто лазер з одного боку сповільнює і припиняє ріст волосини, а з іншого сплячі цибулинки будить ?
Дама с собачкой
• 25 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви дитина? )))))
Що вас так розсмішило?
Дон Пэдро• 25 мая 2023
Ответ дляРоманаВ
Не зовсім... волосся росте нерівномірно по часу, ось через 3-4 тижні пробиваються ті, що сиділи далеко і глибоко
Coffee is Love• 27 мая 2023
Робила десь 10 процедур на різних апаратах.
Геть щезло волосся на ногах, почало з´являтися лише роки через 2 після припинення процедур.
Зменшилося на лобку та під пахвами.