Дама с собачкой• 24 мая 2023

Лазерна епіляція

Скільки потрібно зробити процедур щоб волоси зовсім не росли?
tarveldy• 24 мая 2023
Дивлячись яка зона,
В кого тако було• 24 мая 2023
Залежить від волосяного покрову. Я ось після двох процедур маю тільки 30-40%
Шукаю стакан• 24 мая 2023
Це вам треба електро епіляцію робити.
Лазерна просто сповільнює зріст.
Треба робити на постійній основі. Просто після 10 сеансу інтервали однакові
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Сиотря какая зона, какой лазер и какие волосы. У меня прошло 7 процедур на диодном, результат совсем не удовлетворяет. Попробую александритовый, он лучше для светлых волос.
автор Дама с собачкой • 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
На ногах, волос товстий і чорний! Думаю мені багато процелур потрібно
Дон Пэдро• 24 мая 2023
Пахви - за 8 процедур волосся перестало рости зовсім. Вже 2 роки ходжу 1 раз на рік перед літом на профілактику (з´являється 2-3 тоненькі волосинки за рік).
Глибоке бікіні - 12 процедур і припинила, почалися збої в циклі. Не знаю чи це пов´язано, але вирішила не ризикувати. Зараз ’пробилося’ пушкове волосся в районі полових губ та ануса. Воно зовсім тоненьке, знімаю тримером. Через місяць записалась на епіляцію. Спробую максимально ’добити’
Гомілки - 2 процедури, волосся майже не росте. Але ріст з проснувшихся цибулинок починається десь після третьої пооцедури. Тому поки в процесі
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Наоборот, у вас отличные данные для лазера)
Кстати, обычно подмышки уходят отлично, у меня ноль, тупо ноль за 7 процедур
автор Дама с собачкой • 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А, да) я не знала)
Штора с кисточкой• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
А, да) я не знала)
Лазер реагирует на пигмент волосяной, чем темнее теп лучше. У меня хреново, потому что светлые.
Подруга прошла 6 процедур и ушла на удержание, отлично просто, но у неё чёрные волосы
Баба на горошині• 24 мая 2023
Рубрика -детское здоровье?
автор Дама с собачкой • 24 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Рубрика -детское здоровье?
Можливо випадково. Нажимала рецепти красоти.
Баба на горошині• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Если пл теме ,то Подмышки-9 процедур ,есть пару тонкий волосков, бикини -5 процедур ,лобок хорошо ,на губах не оч, ноги-3 процедуры сделала,пока трудно сказать, руки тоже не особо довольна.
Вобщем ,волосатая как обезьяна(
Перша леді колгоспу• 24 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ви дитина? )))))
Хочу в БАНю• 24 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
У меня наоборот подмышки еле-еле. Почти разницы не видно
Хочу в БАНю• 24 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Вобщем ,волосатая как обезьяна(
О, вот это мой случай. Соболезную
РоманаВ• 25 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Що Ви маєте на увазі ’ріст з проснувштхся волосинок’? Тобто лазер з одного боку сповільнює і припиняє ріст волосини, а з іншого сплячі цибулинки будить ?
автор Дама с собачкой • 25 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви дитина? )))))
Що вас так розсмішило?
Дон Пэдро• 25 мая 2023
Ответ дляРоманаВ
Не зовсім... волосся росте нерівномірно по часу, ось через 3-4 тижні пробиваються ті, що сиділи далеко і глибоко
Coffee is Love• 27 мая 2023
Робила десь 10 процедур на різних апаратах.
Геть щезло волосся на ногах, почало з´являтися лише роки через 2 після припинення процедур.
Зменшилося на лобку та під пахвами.