ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Забрала смартфон у сина 11 років на все літо
Скажете що жорстоко?
А думаєте мені легко відтягувати його за вуха від смартфона, щоб він зробив елементарні речі - помитись, зробити уроки, почистити зуби, скласти рюкзак. Тренування на бокс - мама повинна думати, що йому вдягти і коли виходити, і що воду і ключі з собою не забути. Одні ігри в голові, поки мама не скаже чітко- що, як коли - буде сидіти в іграх 24х7. Розмови, пояснення, переконання не допомагають. Зі всім згоден, але мама все контролює і нагадує.
Я у відчаї, мене аж швиряє. Виховую без тата і бабушок.
Все, харош, переходить на свій старий кнопочний нокіа
Свисток ля-минор• 26 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Реально, крім бібліотеки і якихось дітей в дворі ніяких альтернативнив ви не пропонуєте.
Які діти в дворі?
Ви серйозно?
Там вже збита компанія, як він в неї вливатися буде?
Бібліотека?
Ну ви самі то в це вірите?
Виїзди на вихідних -чудово.
Давайте по пунктах розкажіть, чим ви пропонуєте цікавим займатися сину літом без телефону протягом дня на канікулах?
Ну, без цього-піди на вулиці з хлопцями погуляй.
Які діти в дворі?
Ви серйозно?
Бібліотека?
Ну ви самі то в це вірите?
Виїзди на вихідних -чудово.
Если честно ,я вообще не понимаю этих шатаний во дворе. Одно дело жить в закрытом ЖК. Мы в одном таком снимали квартиру. Тренажёры во дворе, баскетбольная площадка плюс небольшое поле для футбола ,турники , качели и горки.
Дети все из приличных семей ,родители их все знакомы. Охрана при входе ,муха не прилетит . Тогда да. Сын играл и в футбол, и с баскетбол с ребятами.
А если это непонятные шатания во дворе обычной девятиэтажки ? Чем занимаются такие дети я вижу каждый день.
Мое мнение ,что у ребенка должен быть расписан день так ,чтобы не хватало времени на сидение в телефоне.
Мой на каникулах 2 часа в день проводит.
На большее у него нет времени.
Ширли-Мырли• 26 мая 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
На большее у него нет времени.
Ну а автор замість якоїсь альтернативи просто каже-йди в бібліотеку й до хлопців в дворі.
І якось не боїться, що як він таки познайомиться з тими хлопцями, то піде не в бібліотеку, а курити за гаражі, наприклад.
Морожена_курка• 26 мая 2023
В 11 лет принуждением давлением и санкциями вы добьетесь обратного эффекта . Вот все к чему вы его так приучаете он перестанет делать как только сможет вырваться от вас. В этом возрасте нормально что дети дезорганизованы . Помогайте ему организоваться как наставник а не как каратель.
Готова до другої• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це ви скажіть методистам, які пишуть шкільні програми
Це ви організовуєте дитині час
Червона рута• 26 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Попустит... Скоро отдадите) Пожалеете)
я год не отдаю, уже и не нужен
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляЧервона рута
я год не отдаю, уже и не нужен
Оце круто!!!
Стопіццот левел!!!!
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
На большее у него нет времени.
В нас якраз такий двір - закрита територія, все є дітям для спорту і розваг. Сім´ї всі благополучні, ні сміття, ні п’янок ніколи не побачиш. У двір дитину відправити - гарантія нормального дозвілля
Чаклунка-ведунка• 26 мая 2023
У моего сина, а йому майже 12 років, смартфона немає взагалі. Є планшет для зв´язку, з вайбером, яким він користується вдома. Він телефон і не просить
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В планшеті не залипає, так, що треба все нагадувати?
Примарочка• 26 мая 2023
Ответ дляPluxlax
Злобу вы только так воспитаете и обиду, а по факту он найдет другое занятие чем будет увлечен и не факт что оно вам понравится.
Теж вважаю, що дитина свою злість перенесе на вулицю, і добре, якщо компанія підбереться з доброю дитиною, а якщо такаж викинута зі свого життя, буде біда
Гага Газу• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Автор, ви смішна така))) От ви, доросла жінка з розвинутою фантазією, проведіть експеримент. Вийдіть в суботу в 10-00 на територію вашого чудового ЖК і змусьте себе протинятися там приблизно до 14. Тоді і розкажете про ’нормальне дозвілля’. Що дитина має там робити, якщо не має друзів? Сидіти на лавці? Нехай півгодини на тренажерах, потім стомиться. Пройдеться кругом будинку два рази, зайде в крамницю за колою. Все.
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 мая 2023
Не понимаю зачем родители сами создают себе проблему, попустительствуют, а потом яростно начинают с ней бороться
У моей дочери лимит 30 минут в день, потом телефон отключаться, хватает для социализации и того, чтоб увидеть актуальные вещи, но при этом на зомбирует ее и не мешает расписанию
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ой, на все літо точно.
Іноді буде нити, але я непробиваєма
А как организовать его досуг вы уже, надеюсь, подумали?
Чем его заинтересовать? Что он получил вместо гаджета, какие у него теперь есть игры и развлечения?
Пока вы с позиции сильного просто лишили его того, что приносило удовлетворение. Ну ок, ПОКА вы действительно сильнее. Дальше что?
Муркамурковна• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
гарантія нормального дозвілля по вашому
у дитини є друзі в дворі? такі, що б було йому з ними цікаво
чи ви просто відправляєте, а він нехай посидить на тренажорі, мячик покидає і все сам?
ви сама дуже знайомитесь з людьми на вулиці, дружите там? і самомотивовані?
Маю декілька думок• 26 мая 2023
Ответ дляТочу ляси
Понимаю вас. Моей 14, она тоже готова целыми днями сидеть в телефоне
моїй 13
життя немає без смартфону
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляМила 26
Да, подумала.
Я писала вище
Чаклунка-ведунка• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
іноді залипає, але він не сприймає планшет як свою персональну річ, це типу спільна власність), тому я без особливих ускладнень можу цей планшет тимчасово забрати
Добра всем!• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
там багато дітей його віку вдень?
КартаБезКомиссий• 26 мая 2023
Воспитаете у него зависть и подтолкнете к воровству, ввяжется в плохую компанию, начнет пить и принимать наркоту, заниматься криминалом.
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та ну, я ж не назавжди із´яла.
Трохи втягнеться в дисципліну - щоб сам розумів відповідальність чистить зуби, митись, треніровки пам´ятав, ліжко застеляв , посуд мив. Тоді поверну. Поставимо батьківський контроль додаток і заздрощів не буде
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляДобра всем!
там багато дітей його віку вдень?
Зараз погода краща, то збільшилась кількість дітей там
Добра всем!• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
сину 12. є квартира в новому ЖК і вчора були там. двір пустий, нікого немає. ми поцій причині будемо ще літо жити в старій квартирі, бо тут є хоч друзі і футбол.
як ви собі уявляєте в цьому віці виходити і знайомитись? а якщо син ніяковіє в компанії чужих людей?
Ответ дляPluxlax
Після відбирання гаджетів ’злоба і обіда’ тримаються 3-5 днів. Далі у справу йдуть книги, пазли, велосипед... Дитині 12, мама цілком права.
СирОжино пирОжино• 26 мая 2023
В мене така «дитина» 53 рочки. Чоловік розумний капець, математик за фахом, іт за професією. Що в нього в голові хз, але він ніби на звʼязку з космосом завжди. То ж що вдягнути, зібрати якщо кудись їде сам, проконтролювати щоб помився - весь той клопіт що і у вас маю. А діти вони всі зараз такі життя=телефон.
Уси Пуси• 26 мая 2023
Автор, а вы научили его еще чем-то заниматься, кроме телефона? Ну отобрали, ок, выйдет на улицу - будет приключения на ж.. искать, потому что не знает, чем заняться? В лучшем случае будет залипать в чужой. Это не решение проблемы.
Ганцю в кєдах• 26 мая 2023
автор, так это косяк не ребенка. вы ж ему в руки тот телефон вложили много лет назад. вместо того, чтоб учить зубы чистить, мыться, вещи складывать. а теперь вас уже не устраивает, но у него это уже в порядке вещей. честно будет, если оба будут с кнопочными. и мама сядет и скажет, что это ее косяк. и мама поможет и будет вместе учиться всему заново. и на лето вместе с кнопочными.
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
почитайте пожалуйста мои ответы.
’Много лет назад’ - это очень мило))