неДоПриличий• 26 мая 2023

Яке у вас почуття викликає жінка с 15 котами у квартирі?

автор неДоПриличий • 26 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Автор, это Вы та женщина? Если честно, считаю,что такие люди в глубокой депрессии и их нужно лечить.
В депресії - тому що важко з такою кількістю. Така кількість з´явилась місяць тому(
автор неДоПриличий • 26 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
Одного, найбільш пристосованного, відпустила, - відчуваю себе зрадницею.
Деякі з них загинуть на вулиці.
Яичница с беконом• 26 мая 2023
Насколько я знаю, таких подобрышей стараются максимально пристраивать.
До тех пор - пока Вы сами можете их содержать без ущерба для их здоровья, то почему бы и нет.
МаксХмара• 26 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Деякі з них загинуть на вулиці.
Ну правильно, просрите свою жизнь ради котов.
Воленс-неволенс• 26 мая 2023
У меня 4 кошки и я в восторге от них.
автор неДоПриличий • 26 мая 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
У меня 4 кошки и я в восторге от них.
С 4-ма я була теж в захваті, з 15 - вже ні. Не встигаю прибирати, вони у лоток частіше ходять, ніж я прибираю.
Але вони всі дужі милі та іх шкода. Що робити?