Глубоководная селедка• 26 мая 2023
Парфуми з ароматом манго чи полуниці
Дівчата, порадьте будь ласка парфуми з ароматом манго чи полуниці) але щоб більш глибокий, аніж наприклад кавун в
Ескада.
Ленне-Рейма• 26 мая 2023
Miss dior cherie. Взагалі не моє направлення,я не люблю солодкуваті парфюми,але вони просто чарівні. Такі святкові,як на мене. Я їх називаю:’полуниця з шампанським’)))))
Редисочка• 26 мая 2023
Нещодавно,натрапила на таке.За всі не берусь стверджувати,але ysl mon paris для мене запах ягід , трішки полуниця,десь є трішки малина.