Перша скрипка• 26 мая 2023
Лофери Estro
Доброго дня,дівчатка,обираю собі лофери,придивилась до фірми Estro, хто купував цього виробника,як якість,як носяться ? Наразі,думаю над шкірою і замшею,хочу світлі. Можна фото ваших,якщо маєте)
Ангелок з ріжками• 26 мая 2023
В мене фігня, в куми бомба. Напевно від ноги, способу пересування ще залежить. В мене широка, я багато ходжу, мені не зайшли взагалі
А от рюкзачок їхній вже 4 роки ношу
Фиона Шрековна• 26 мая 2023
Різні.
Маю пар 10, є супер носяться, а є фігня, за сезон на смітник, моє везіння 8 пар якісні, 2 фігня))
Зараз купила босоніжки ну дуже зручні і не дорого.