Жена сантехника• 26 мая 2023

У вас є родичі, які нав´язливо діляться продуктами і виносять мозок?

Наче як з благодійних намірів хочуть поділитися з вами якимись продуктами, але разом з цим, мозок винесуть так, що просто голова пухне. От материна сестра дзвонила і казала, що хоче нам передати якісь продукти, речі. Я кажу: - не треба! А вона все насідає і насідає. Хоче передати якісь там крупи, маслаки собаці, овочі, тощо. Я кажу: "Нам нічого не потрібно, у нас все є!". А вона це все не сприймає, каже: "Всім треба, а вам не треба! Так шо не нада мені ляля! Все, я їду!". Тупо ставить перед фактом.

І такі передачки ніколи спокійно не проходять з її сторони. Завжди з якимось нервом, екшеном і драматургією це все має статися. Дає установку: "- Я буду їхать до Свєти, к двум часам підходь до остановки, я вигляну з маршрутки і бистро дам сумку і дальше поїду, бо мені до півтретього треба туди успіть". Ну, прийшлося йти. Приходжу на остановку, і помічаю свою тітку. Стоїть, захекана, спітніла вся і дивиться на мене так, як наче я її підвела, ноздрі сердито роздуває так. Хоча я раніше на 10 хвилин прийшла. І вона мені почала мозок виносити, що вона тепер нову маршрутку буде чекати і ризикує своїм часом і йде на такі жертви заради нас, а ми цього не цінемо.

І потім ще вечером дзвонить, задовбує: "- Ну шо, Тімоха (собака наш) гриз маслаки?" І це я повинна сидіти і розповідати про все і фотозвіт у Вайбер надсилати, де Тімоха сидить ситий і довольний біля маслаків, а на фоні кастрюля кипить з її крупами і малий міряє футболку, яку вона передала. Я просто після цих всіх колотнеч нервово виснажена на весь тиждеть становлюся.
So_so• 26 мая 2023
Нет. Но я бы просто не пошла и на этом всё.

Я такая - жду трамвая• 26 мая 2023
Настрочили… аж мозг выносит…
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляSo_so
Якби я ні пішла, вона б прийшла до нас додому з торбами і там би ще більше мозок винесла
Гірчинка• 26 мая 2023
Нема родичів😂
So_so• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну и что. Когда Вы поймёте, что в реальности никто (кроме Вас самой) не заставляет Вас это делать, Вы от них освободитесь.
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ну вона як людина непогана, але разом з тим нав´язлива зі своєю допомогою. Ви би припинили назавжди спілкування через таку рису характеру в неї?)
ЯблокоРаздора• 26 мая 2023
Таких родственников нет, приходится все покупать
Герцогиня• 26 мая 2023
В мене те саме. Що можу сказати. Це тема кордонів. Пішла у терапію, дізналась що у мене можуть бути межі і тепер тітку чую раз на рік і то я дзвоню, тому що насправді люблю її)
So_so• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Нет. Зачем прекращать общаться? Просто не делайте того, что не хотите.
Освободитесь это не от людей, а от их просьб.

автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
Ну не ігнорувати ж її тупо як дзвонить? Але всі відмови від її допомоги вона списує на те шо ми соромимся, а насправді нам це все потрібно)
Уравнобешенная• 26 мая 2023
О, это как про мою свекровь. Жизнь под девизом: дают - бери. Не слышит никого. Понимаю вас автор, но тут по хорошему никак не объяснить
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Сказали, що вас немає вдома і двері не відчиняти. Й так кілька разів, допоки не зрозуміє
На привозе• 26 мая 2023
Ответ дляSo_so
У меня свекровь подпирает дверь передачами- смирилась, это мужа проблемы хочет забирает, хочет сразу на мусор. Но вот добиться чтоб не носила никак.
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Вона тоді спитає: ’- а коли ви будете дома?’ І буде виносити мозок будуванням схеми, як нам знайти віконце для зустрічі)
So_so• 26 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Зато Вам не нужно ходить к маршрутке. Вот что за люди?(
На паровозе• 26 мая 2023
З вдячністю приймаю таку ’гуманітарку’ хоч можемо і без неї обійтись. Нещодавно свекруха моєї сестри вислала нам смачну домашню картоплю поштою,бо я пожалілась на погану в супермаркеті...
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Скажіть, що ви її дуже любите, але якщо вона буде продовжувати так робити, то, нажаль, припинете спілкування.
Герцогиня• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ні, не ігнорувати. Скільки говорить вона стільки і ви говорите «дякую, нам не потрібно»+ вибачте, маю йти. Потім зрозуміти що вона таким чином хоче заслужити увагу та цінність. Тому перед її пропозицією розпитайте що там у неї зі здоровʼям, насваріть що багато копала/сапала/мотала )))) і спитайте чого їй не вистачає. Все, вона заспокоїться що цінна, важлива))
Дайте подумать• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Нет. Она молодец, вы потом бкдете именно это вспоминать с улыбкой , когда ее не станет

Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Людина має право не хотіти брати. Але чомусь в таких випадках люди частіше стають на сторону нав´язливого
Маруська Му• 26 мая 2023
Ооо, дааааа! У нас все родственники живут в квартирах , я с семьёй в частном доме ... И все что у них лишнее- все нам - они считают нужно- доски , ткани( тряпье), проволока обьедки для кур , собак, дырявые ведра , итд и ТП 🥴🥴🥴😁😁😁😁😁
Дайте подумать• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Идите на опережение-вы ей передавайте !
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Идите на опережение-вы ей передавайте !
Ну це непогана ідея)
Тро Нью-Йорку• 26 мая 2023
Моя голота чекає від мене передач. Тільки я маю можливість всім постачати і допомагати))
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Це як раз те, про що я кажу. Нащо ви зараз намагаєтеся у авторки викликати відчуття провини за те, що вона не хоче брати тіткину передачу?
Парасюха• 26 мая 2023
Вы мою маму описали. Борюсь с ней всю жизнь, обижается страшно и все-равно делает свое))
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
Ну ваші хоч самі несуть)
Нематрьошка• 26 мая 2023
Перепрошую, автор, а що таке ’маслаки’?
Море Щастя• 26 мая 2023
Везёт. У нас никого нет, чтоб кто то что то передал
автор Жена сантехника • 26 мая 2023
Ответ дляНематрьошка
Перепрошую, автор, а що таке ’маслаки’?
У нас так кажуть на кістки для тварин