Жена сантехника• 26 мая 2023
У вас є родичі, які нав´язливо діляться продуктами і виносять мозок?
Наче як з благодійних намірів хочуть поділитися з вами якимись продуктами, але разом з цим, мозок винесуть так, що просто голова пухне. От материна сестра дзвонила і казала, що хоче нам передати якісь продукти, речі. Я кажу: - не треба! А вона все насідає і насідає. Хоче передати якісь там крупи, маслаки собаці, овочі, тощо. Я кажу: "Нам нічого не потрібно, у нас все є!". А вона це все не сприймає, каже: "Всім треба, а вам не треба! Так шо не нада мені ляля! Все, я їду!". Тупо ставить перед фактом.
І такі передачки ніколи спокійно не проходять з її сторони. Завжди з якимось нервом, екшеном і драматургією це все має статися. Дає установку: "- Я буду їхать до Свєти, к двум часам підходь до остановки, я вигляну з маршрутки і бистро дам сумку і дальше поїду, бо мені до півтретього треба туди успіть". Ну, прийшлося йти. Приходжу на остановку, і помічаю свою тітку. Стоїть, захекана, спітніла вся і дивиться на мене так, як наче я її підвела, ноздрі сердито роздуває так. Хоча я раніше на 10 хвилин прийшла. І вона мені почала мозок виносити, що вона тепер нову маршрутку буде чекати і ризикує своїм часом і йде на такі жертви заради нас, а ми цього не цінемо.
І потім ще вечером дзвонить, задовбує: "- Ну шо, Тімоха (собака наш) гриз маслаки?" І це я повинна сидіти і розповідати про все і фотозвіт у Вайбер надсилати, де Тімоха сидить ситий і довольний біля маслаків, а на фоні кастрюля кипить з її крупами і малий міряє футболку, яку вона передала. Я просто після цих всіх колотнеч нервово виснажена на весь тиждеть становлюся.
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляПарасюха
Вы мою маму описали. Борюсь с ней всю жизнь, обижается страшно и все-равно делает свое))
В мене свекруха весь час намагається щось всунути. Але по-перше, вона дуже специфічно готує, а по-друге, коли нам дійсно була потрібна допомога, її не було, навіть навпаки. А зараз в неї я точно нічого брати не буду.
Нематрьошка• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
У нас так кажуть на кістки для тварин
Дякую, не чула такого)
Начальник Анонимов• 26 мая 2023
А до таке маслаки? В мене навіть Т 9 не хоче писати це слово. Я подумала, що це равлики. Але ж хіба собаки їх їдять?
Неваляшкина• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну не ігнорувати ж її тупо як дзвонить? Але всі відмови від її допомоги вона списує на те шо ми соромимся, а насправді нам це все потрібно)
Значит ваша мама рассказывала ей что вы тяжело живете
Карапулька• 26 мая 2023
Вы молодец! Я бы от нервов все перепутала бы сразу, и были бы фото - дите с маслаками, собака меряет футболку, я в крупе вся...
Жена сантехника
• 26 мая 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
’МАСЛА́К, а, чол. Велика кістка людини або тварини (переважно стегнова).’
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
А може вам для початку зменшувати її допомогу? Сказати, я візьму те і те, а оце - не буду. А коли звикне, зменшувати далі.
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Це, доречі, ідея. Може тітка гляне, та перехоче щось передавати )))
Жена сантехника
• 26 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну не знаю, вона одразу баул такий пакує, для кожного родича)
Жена сантехника
• 26 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
На зупинку не виходити. А як принесе додому, почати перекладати, та повернути те, що просили не везти
Жена сантехника
• 26 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Вона і мамі несе) Це не залежить від матеріального стану, просто вона хоче ділитися.
А_мій_самий_самий• 26 мая 2023
В мене рідня теж така, особливо мама. Я згодна про кордони, тому від мами я втекла аж закордон.
Але отак от в звичайному житті то навіть не знаю. Вона все з добрих намірів визбирує, і ті кістки собакам і одяг. Грубо говорити не варіант бо ворогом номер 1 станете. Я мабуть що просто б говорила сухо що все підійшло, все сподобалось та і все. А так ті пакети з начинням дійсно завжди вдома будуть. Як і ворота закрити то вона перелізе та лишить.
Парасюха• 26 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Моя свекруха мене взагалі не питає чи треба щось, а мовчки приносить)) Але ми з нею не вороги, та й робить вона це не часто і не в такій кількості як мама, тому я не ображаюсь. До того ж я завжди чомусь згадую слова: не так страшно, коли нема чого дати, а страшніше, коли не беруть. Хто знає які ми будемо з віком і чи буде в мене така потреба обовʼязково щось дати дітям))
Паспортний стіл• 26 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
В мене те саме. Що можу сказати. Це тема кордонів. Пішла у терапію, дізналась що у мене можуть бути межі і тепер тітку чую раз на рік і то я дзвоню, тому що насправді люблю її)
Навчіть нас тепер )
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляПарасюха
У нас просто передісторія велика, яка навіть не з моїх зі свекрухою відносин почалася. Тому беру дуже дозовано, максимум, цукерки якісь. І до нас в дім вона не вхожа (теж не через мене).
На паровозе• 26 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Людина має право не хотіти брати. Але чомусь в таких випадках люди частіше стають на сторону нав´язливого
Та ні,я просто написала як у мене...
Добра, коли сита!• 26 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Та ні,я просто написала як у мене...
Та я не про вас, а взагалі чомусь така тенденція
На паровозе• 26 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Я і на місті автора буваю...одна подруга завжди хоче щось віддати для моєї доньки ....великі і морально устарівші речі.
Начальник Анонимов• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Дякую. Не даремно кажуть: вік живи і вік учись
Перша на селі• 26 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Якби я ні пішла, вона б прийшла до нас додому з торбами і там би ще більше мозок винесла
Раз би двері не відкрили і вона б більше не чіплялась
Ви вдвох граєте в цю гру
Герцогиня• 27 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Навчіть нас тепер )
Це кожен має сам) Просто усвідомити кордони і само собою будете уникати усіх неприємних моментів)