Ні грама• 26 мая 2023
Що ваші діти їдять? 10 років.. що ви таке готуєте?
Тримаю свічку• 26 мая 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
У мене теж перебірливі дівчата, але у вас аж занадто. Це все її меню?
До речі, моя старша в 11-12 років стала краще харчуватись, апетит доволі непоганий.
Так все її меню. Була меншою було більше трошки різне.
Тишком нишком• 27 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
кто это готовит три раза в день?
Я готовлю, завтрак могут и дети уже себе приготовить,муж что-то иногда ,когда свободен.На самом деле это не сложно,если нравится.У нас друзья любят с нами ходить на природу,Я прям там кручу шаурму или леплю и жарю чебуреки и при этом отдыхаю.