Шикаю і викаю• 26 мая 2023
Чому в усіх додатках пише, що я з росії?
Інстаграм нещодавно почав спамити мене, що я не можу ставити рекламу, бо з росії. Всі додатки, які я качаю вказують, що з росії та вони не доставляють.
Це щось в моїх налаштунках телефону? Я в Києві сиділа і сиджу... бісить страшенно
Для драки• 26 мая 2023
Дивіться в налаштуваннях телефону, особливо аккаунт Гугл. Було таке в чоловіка, то навіть Дію скачати неможливо було. Я вже не згадаю в якій конкретно папці, чи то в Гугл Плей, чи сам акк Гугл. Телефон Самчунг був
Шикаю і викаю
• 26 мая 2023
Ответ дляДля драки
Ось і в мене самсунг...
Соображалочка• 26 мая 2023
Спрошу тоже, с разрешения автора. При поиске например: купить куклу. Выдаёт сайты розетка, пром, а потом озон и дальше все россайты, с какого фига, непонятно. Бесит ужасно. И в картинках тоже цены в фублях
Шикаю і викаю
• 26 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
А где это написано, покажите.
В Інсті просто приходить в сповіщеннях. На Farfetch постійно пише, що ми, нажаль, до вас в Росію не відправляємо. І усе
Шикаю і викаю
• 26 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Оооо, а ще бісить, коли на Ютубі пишешь щось українською, а все одно лупашить рекомендації якійсь із Росії. Хотілось би це якось теж банити
Для драки• 26 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Було все те, що написали, і рекомендації, і ціни в рублях.
Шукайте в аккаунтах Гугла, там воно є.
Ми поміняли країну, і все стало нормально
Шукайте в аккаунтах Гугла, там воно є.
Зайченя• 26 мая 2023
Дело не в модели телефона, а том какая страна указана в аккаунте Гугла. Поищите как проверить и исправить.