Девочки, где есть хороший выбор на подростка (девочку) вышиванок?
Не хочу покупать без примерки.
Спасибо
Не хочу покупать без примерки.
Спасибо
НетЕщеНаверное• 27 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
У Виктора Павлика
Он продавал в Инстаграмм недавно
кіно
НетЕщеНаверное• 27 мая 2023
можете Етнодім глянути -там для дорослих вишиванки, але ж Ви не сказали, якого віку та статури Ваш підліток) моя 13-річна уже мої речі краде, наприклад)
Ответ дляНетЕщеНаверное
154 зріст, середньої комплекції. А Етнодім має ’живий’ магазин в Києві?
НетЕщеНаверное• 27 мая 2023
Ответ дляProbel Tochka
так, на Подолі, на Валах
НетЕщеНаверное• 27 мая 2023
Ой, я глянула -у Етнодму є і дитячий одяг...на сайті невеликий вибір, але, можливо, у магазині і більший... Моя зовсім трошки вище -160см, але вже ’дівка’
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую!!!