Щастя-здоровля• 27 мая 2023

На скільки виглядає?

Добрий вечір, дуже часто зустрічаю тут теми, про вік і хто на скільки виглядає)). Стало цікаво,скільки років дасте цій жінці,на скільки вона виглядає? Пізніше напишу правильну відповідь). Іншого фото немає,шукала в телефоні та не знайшла…
ЧорноброваЯ• 27 мая 2023

Кондуктор маршрутки• 27 мая 2023
65-66
Кондуктор маршрутки• 27 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Бачу більшість вгадали,це моя мама,їй в серпні буде 65)),хто дав менше,дякую,їй передам,нехай потішиться)). Добре,що не старше 65ти,з догляду у неї тільки креми і тоніки,жодного уколу краси немає,думаю,з ними вона б мала ще кращий вигляд
Вона виглядає якраз на свій вік.
Кондуктор маршрутки• 27 мая 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Она очень хорошо выглядит, думала написать около 50, но вы успели ответить. Только челка очень уж немодная извините конечно. Ей бы с волосами поработать и будет еще моложе и лучше выглядеть
Да ну. У меня много знакомых 50 лет, эта женщина явно намного старше 50 выглядит
Кондуктор маршрутки• 27 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Параллельный мир ) 35 летним дают 50 . 65 летним дают 45-50 🙉
Это советчица...
Ух яка ж Я• 27 мая 2023
70 років, дуже круто на свій вік виглядає
автор Щастя-здоровля • 27 мая 2023
Ответ дляJen4ik_82
Крім того, що гарно виглядає, ще й фігура супер
Дякую

Strelka_007• 27 мая 2023
Класна мама, Авторе, видно що вогник в очах є! Активна, допитлива і позитивна людина. На другому де в футболці і джинсах взагалі класна, і фігура чудова.
КошкинДом• 27 мая 2023
Гарна жінка,55
автор Щастя-здоровля • 27 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Щиро вдячна От вона буде рада таке почути)