Мама Чели• 27 мая 2023
Не міряйте одяг в ТЦ з тоннами гриму
Майте совість.
Сподобалася страшенно одна сукня, міряла а вихідних, подумала, і вирішила, що візьму. Вчора заскочила, а вона 1 лишилася, якраз мого розміру, і всі груди в тоналці так жирно промазані ((((. І ціна висока. Не взяла ((((
МамОмужа• 27 мая 2023
Так( бувало і не раз
Я коли йду шопитись ніколи не фарбую тональним
Людям пофіг(( не моє не шкода
Наизнанку• 27 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А ви не перете одяг перед тим, як вдіти?
Не всегда можно тоналку отстирать
МамОмужа• 27 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Одна річ випрати одяг без плям а інша коли там тональний, сліди дезодоранту як хто міряв
І танцюй над тими плямами що б нову річ не запрати одразу
Леди_в_ночи• 27 мая 2023
Придите через пару дней, когда платье вернётся из химчистки. Если это конечно не совсем дешевый бренд
Да, обидно. Особенно когда ходишь часами ищешь, находишь, влюбляешься, а там или пятна или дырки потому что кто-то тянул с треском)
Не пойму почему нет в бутиках, особенно массмаркет, опции скидки в таком случае. Потому что в принципе я готова и зашить и застирать, если вещь нравится, но не готова при таких условиях покупать по полной цене.
А у них реакция: хотите покупайте, хотите нет.
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Не починайте. Якщо і перу нове, то на 15 хв режимі з мін гелю. А так відпарювачем і все.
Мурзилка• 27 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Ну вы бы купили новую вещь с пятнами косметики, вот только честно?
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Закажите онлайн. Вы ж свой размер знаете.
Не знаходжу його
ТАЗератти• 27 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Мабуть тому що будуть псувати у примірочних навмисно. Щоб отримати знижку.
Продаю витрішки• 27 мая 2023
Я собі так знижку виторгувала, хоча річ була уцінена -30, але була замазана тоналкою, кажу давайте ще 20 відсотків на пральний порошок. А магазин на хвилину s. Oliver
Я б такое не носила, но продаю• 27 мая 2023
Оце так, хтось вийшов з магазину без сукні і без макіяжу
ТАЗератти• 27 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Не знаходжу його
Мені пару разів приносили зі складу. Ви питали продавців?
Міряно-переміряно• 27 мая 2023
Та да. Деякі жіночки хоч і з тонною макіяжу, але такі свинотні, шо жах
Водійка хімарса• 27 мая 2023
Теж була така ситуація, як у вас(((
Тож підтримую. Дівчата, думайте перед тим як міряти, бо потім щей ходити по ТЦ як ляльки вуду з розмазаним обличчям.
ЯспАкойнаЯ• 27 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Потому что это никому не выгодно. Это было бы глупо
КаваЗМолоком• 27 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А як знати, чи воно вістирається? Я не користуюсь тональними, то не знаю воно буде
Бабайко• 27 мая 2023
Обычно такой тональный отстируется, а вот если именно капнуть с упаковки, тогда да может быть проблема.
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дешевий. Ніхто його не буде чистити. Купуйте, періть, якщо не відіпреться, то повернемо кошти. Якось так дико звучить.
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Ото ж, я запитала - уцінки немає - ні (((.
ТАЗератти• 27 мая 2023
А з іншого боку деякі магазини не піклуються, щоб товарний вигляд речі було збережено. Наприклад, new yorker в примірочних купа пилу на підлозі, волосся 🤮 Коврика звісно нема. Стоїшь поверх своїх же кросівок, штанами об підлогу ляп, шнурки пилу назбирали, потім обтрушуєш то все.
Зато дівчина регулярно стукає і каже по двоє не заходити у примірочні 🤯 Краще б з пилососом ручним пробігла прибиральниця.
Леди_в_ночи• 27 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Тогда ищите что-то другое
КаваЗМолоком• 27 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
ТЦ це оверпрайснутий секонд
Та йдіть вже до свого секонду, не псуйте собі настрій в темах про новий одяг
Леди_в_ночи• 27 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Не заложены расходы на это в стоимость одежды, поэтому она такая бюджетная
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Там всі груди і аж до пахви протерто, хтось тер сукнею лице
Мама Чели
• 27 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Так, остання. Потрібно їздити по інших ТЦ, шукати - не маю часу