Електрохарчування• 27 мая 2023
Ви досі довіряєте тутешнім гадалкам?
Я не вірю.
Ось вам скріни з топової теми про пошук дівчинки.
"Пальцем у небо" від тутешніх гадалок.
Ацетилсалициловая кислота• 27 мая 2023
даже те, кто угадали такие же мошенницы. я тоже думала что ребенок жив, что теперь? в видящие записываться? пальцем в небо
Байрактарна• 27 мая 2023
Ответ дляТоматико
Аби вірити подібним це треба взагалі мозку не мати
В надалок верят безмозглые, а в бога кто?
Козачка• 27 мая 2023
Не помню ник мне одна делала расклад на мой вопро, не реально было поверить в такое. Сбылось все до времени и вообще мелочей
40каградусная• 27 мая 2023
Це як ще один тест на айкью. Всі хто вірить в подібне не далекі і дуже наївні люди, думкою яких легко маніпулювати
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляКозачка
Амінь.
Білий Лосик• 27 мая 2023
А как вообще смерть и влюбленные можно трактовать так? Вот бред...Смерть это наоборот начало.
А я женатая• 27 мая 2023
Я верю всем, кто дает надежду) с надеждой проще жить и верить) а будет новый день - будет новая надежда)
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляКозачка
К чему это?
До того, що притягти ’за вуха’ можна все що завгодно.
Личко Невеличке• 27 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
И вы ещё ходите на работу? Оно вам надо? Покупайте карты и вперёд, стримы в тик ток и инсте, расклады на ютуб. Та и тут думаю немало клиентов найдёте
Козачка• 27 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Что именно смерть двоих близких людей? Или моих новых мужчин? Или где буду жить? Или работу? Бред. Да есть бездарности, но есть люди с талантом
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляКозачка
І це все одна порадниця нагадала?
Скільки заплатили?
Козачка• 27 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
І це все одна порадниця нагадала?
Скільки заплатили?
Да, она что-то то ли 20, то ли 25 лет этим занимается. Я создавала тему, что нужна, кто поможет выбрать вариант. Она предложила. Деньги не взяла.
Швендяю містами• 27 мая 2023
Чого ви берете тільки вигідні для вас скріншоти? В темі пару людей писали що дівчинка жива + тарологи писали правду
Сундучок с каникулами• 27 мая 2023
Ответ дляКозачка
А можете ник написать?
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляШвендяю містами
В чому ’вигідні’?
Дитина жива дякувати Богу.
Але місцеві гадалки безапеляційно пророкували смерть.
Ох і ’гададок’ розвелося
Дитина жива дякувати Богу.
Ох і ’гададок’ розвелося
Каляка маляка• 27 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А можете ник написать?
Зараз вона вам свій нік напише
Швендяю містами• 27 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
В чому ’вигідні’?
Дитина жива дякувати Богу.
Ох і ’гададок’ розвелося
Дитина жива дякувати Богу.
Ох і ’гададок’ розвелося
Дякувати волонтерам тим хто дитину знайшов.
Чого ви не зробили скріншот там де писали що дитина жива? В мене зараз часу немає всю тему читати, вчора пам´ятаю в цій темі з якої ви скріншоти притащали, там писали що дитина жива. А ви тільки притянули вигідні для вас щоб гадалок обгадити. Наведу вам приклад з олх там є аферисти, але не всі і говорити що всі гадалки погані так само як говорити що на олх всі кидали
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляШвендяю містами
Тому що тема не про них.
Ви їх вважаєте істинними гадалками?
Ви гадалка?
Ви їх вважаєте істинними гадалками?
Ви гадалка?
Швендяю містами• 27 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Тому що тема не про них.
Ви їх вважаєте істинними гадалками?
Ви гадалка?
Ви їх вважаєте істинними гадалками?
Ви гадалка?
Я важаю що знающі люди є. В Інтернеті 80% аферисти які забавились в гадалок це правда, так я у вас на скріншотах тільки дурне може написати
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Мені тут декілька разів гадали.
Все мимо.
А на Новий рік я з цікавості створила тему у якій запропонувала перевірити здібності гадалок та назвати мою професію (доволі розповсюджену) та сімейний стан.
Додала своє фото.
Жодна не вгадала, хоча тема була на десяток сторінок.
Все мимо.
Додала своє фото.
Ответ дляЕлектрохарчування
Мені тут декілька разів гадали.
Все мимо.
Додала своє фото.
Все мимо.
Додала своє фото.
Прям НИКТО?
не врите)
Електрохарчування
• 27 мая 2023
Ответ дляПротея
Прям НИКТО?
не врите)
Больно надо.
Зато напридумывали кучу небылиц про блузку и цепочку
Вы точно одна из тех гадалок