Кубик Рубика• 27 мая 2023

«Велике Будівництво» у надійних руках з Rolex на зап’ясті

Це донька бізнесмена з орбіти Труханова Олександра Бойка Єлизавета. Компанії її батька — найбільші отримувачі бюджетних коштів в рамках «Великого Будівництва». Сотні мільярдів гривень з початку програми.

Бойко — маловідома широкому загалу особа, але відома у вузьких колах. Навесні 2021 року журналісти Схем зафіксували його у ресторані з головою фін.комітету ВР Юрієм Арістовим.

Вже влітку 2022 Бойко був присутнім на зустрічі Президента з головними підрядниками будівництва доріг.

Судячи з інстаграму доньки, і вона залучена до роботи (принаймні салатовий жилет як у справжнього будівельника)

За рік дівчина відвідала Дубай, Канни, Стамбул, Амстердам — певно, їздила переймати досвід будівництва якісних доріг.

Також у Єлизавети є благодійний фонд свого імені, тільки без благодійної діяльності. З урахуванням особливостей фінансових підзвітностей та оподаткування фондів — добре діло, коли маєш справу з бюджетними мільярдами 🐘

Як ви ставитесь до такого?
Реверанс• 27 мая 2023
Ответ дляMісіс Паф
Таке було, є, і на жаль, буде....
Удалено администрацией...

Реверанс• 27 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Автор, как бы Вам ни хотелось , срача не будет. Все устали от этого всего. Да, 30 лет нас обворовывают все , начиная от головы сельского совета и заканчивая депутатами. Пока нет на них управы. А сейчас все силы на войну. Нам нужно выстоять и победить.
Вам не приходило в голову,що з таким беззаконням і демотивацією можна і не перемогти.Пораненим воїнам виплатили по 500-700 грн і вивели поза штат.Зарплати нема,але додому теж їхати не можна.Кріпаки
Реверанс• 27 мая 2023
Ответ дляVShpak
Автор, правильно пишеться - «Велике Крадівництво» !
Огидно він цих злочинців, тим паче під час війни і горя народу
Удалено администрацией...
Реверанс• 27 мая 2023
Ответ дляkanuka
Крадивныцтво скорее всего очередное, это не новость, вот услышала про блэк рок, говорят плохо всё, президент подписал с ними договор, интересно к чему это приведёт? Твориться шо попало( причём везде. Действительно выход один выехать из страны, плюнуть и растереть, пускай нажруться уже окончательно (
Удалено администрацией...