Ловлю капці• 27 мая 2023

Хто живе в католицьких країнах?

У вас теж постійно дзвонить церковні дзвони?
Результат:
вже голосів: 45
22 (48.89%) Так
12 (26.67%) Результат
11 (24.44%) Ні
AnnaOst• 27 мая 2023
Живу в протестантській. Дзвонить) кожні 15 хв відбиває
Само_достаточная• 27 мая 2023
Я в Україні живу, в нас дзвони дзвонять.
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
В нас не дзвонили просто так регулярно
Без комплексів• 27 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А чого вони дзвонять ?
Само_достаточная• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
В нас не дзвонили просто так регулярно
В костелі?
Само_достаточная• 27 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
А чого вони дзвонять ?
А хто його знає))
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
А чого вони дзвонять ?
Кожних 15-30 хв, залежно від міста і кожної години теж
Margonails• 27 мая 2023
Жила в Польше, каждые 15 минут в костеле звонят
ЕлькиПальки• 27 мая 2023
Я будильник не ставлю- в 7.00 , четко трезвонит))
МеняАЖтрусит• 27 мая 2023
Живу далеко від костьолів то навіть і не знаю
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це не костели , звичайні місцеві церкви , не знаю як вони правильно називаються
Ждушечка• 27 мая 2023
А в чем суть опроса?
Будете переезжать туда,где не звонят?
Ковбой Хагис• 27 мая 2023
В 7.30, в 12, в 17.30 і 20. Дуже бісить. Просте бомкання кожної години не бісить, а оцей передзвін на 3 хвилини - страшне.
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
А в чем суть опроса?
Будете переезжать туда,где не звонят?
Мені цікаво для чого дзвонять в чи всюди так
Спішу - перекидаюсь• 27 мая 2023
Нет, но я в Чехии, я не думаю, что тут костелы каждый день работают. Воскресенья и праздники
МеняАЖтрусит• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ну я в Польщі,тому написала про костели, а так значення немає - просто зняти житло не поруч з церквою чи як це називається у вашій країні і проблеми нема
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Їх чути реально всюди
Бриджит_Фрикандо• 27 мая 2023
Блін, больна тема. Дзвонять кожні півгодини, і вночі також. Відстань до церкви метрів 50.
Італія.
САМ_ТАКОЙ• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Їх чути реально всюди
И что? Меня, человека, которого раздражают все посторонние звуки, это вообще не напрягает.
Ждушечка• 27 мая 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Welcome to Ukraine
Не бомкають,нема передзвону,нічого не бісить (тривоги чур не рахуємо )
Дивно,як ті малохольні європейці весь час жили у тому бомканні,поки ви не приїхали і не зауважили,що нєпорядоЧЄК ))))
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Welcome to Ukraine
Де я щось заперечувала? Моя тема лише з цікавості
Ждушечка• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
я відповідала не на вашу репліку
Шиворот Навыворот• 27 мая 2023
Православные храмы - перед Литургией минут 5 - равномерный звон, означает - зовут на службу. После Литургии - колокольный звон, ну конечно, где есть колокола. Все, больше нет колокольных звонов.
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Це інше, до таких я звикла
Шиворот Навыворот• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Це інше, до таких я звикла
Ну должен же быть какой то смысл в колокольных звонах. Может вам нужно узнать, что они значат там, где вы сейчас находитесь.
автор Ловлю капці • 27 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я так зрозуміла,що для відліку часу , вони всюди по країні, не конкретно в одному місті
Шиворот Навыворот• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Значит это такие традиции там, где вы живете, и местным это нравится. Ну что тут скажешь, вам нужно привыкнуть.
Бла бла бла• 27 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я тоже в Чехии. У меня каждый час звонит. Ночью только не слышу
МеняАЖтрусит• 27 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Їх чути реально всюди
Хз, в мене в знайомої чути ,в неї власне католицький костел поруч, я як буваю в неї то чую, дзвонить двічі на день.Я ніколи не чула але і приблизно поруч немає ніяких церков.