Патріотка з дивану• 27 мая 2023

хто здавав на м’ясо корову? вона чомусь плаче і лиже мене

Маю рацію• 27 мая 2023

Пекельнi Борошна• 27 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Капут, які всі правильні .Корови, відіте лі, жаль.
А, як сумки, рукавички, паски і капці купляти, то всім шкіру давай, фукають на шкірзам.
Не повірите, перейшла на ’кожзам’ і текстиль. Нікого не агітую, до цього треба самому дійти. У мене вдома, крім мене, всі м*ясоїди, ну й нехай.
Маю рацію• 27 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Мне всех жалко((( А если ты эту корову каждый день видел, доил, кормил, блин, она как родная уже(((
Бабка-ежика• 27 мая 2023
Люди это раковая опухоль земли. Тупые бездушные создания.
хутряна володарка• 27 мая 2023
Ответ дляМариш_ка
Співчуваю(((( до лікаря не звертались?
Аааа, корову шкода.
А взуття шкіряне продаєте .
Що і потрібно було довести.
Свинок молодих і телят не шкода, яких вбили заради капчиків ваших діток? Нормально було їх носити ? Не гризли кохані дитячі ніжки ?

https://www.kidstaff.com.ua/tema-26080181.html

І ще.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-32224187.html
О, і тут шкіряні капці вами продаються
https://www.kidstaff.com.ua/tema-26205992.html
Сарафанное радио• 27 мая 2023
Я не їм м´ясо корови. Раніше корову здавали свекри і моя бабуся. Я б так не змогла. Я як подивлюсь у вічі корови - мені плакати хочеться.
irina chizh• 27 мая 2023
Раньше, в древности, и у нас корова была священным животным. Ее почитали и считали кормилицей. Коров не забивали на мясо. По некоторым традициям их даже хоронили как людей. Просто с течением времени всё поменялось. И да. Когда корову ведут на убой, она чувствует и плачет. Кстати, свиньи тоже.
Млинець Мій• 27 мая 2023
Не едим говядину уже двадцать+ лет. Все равно,что собаку или кота сдать на м´ясо. Но, думаю, автор тролль
ВільнаНазавжди• 27 мая 2023
Ні коли навідь не могла подумати, що корови також відчувають, як і наші домашні улюбленці.

Наша взяла• 27 мая 2023
Ответ дляМариш_ка
У нас інакше було. Ми купили корову у дідуся з сусіднього села, який викохав її з телятка і тримав 11 років. Корова була добра, молочна, але дідусь вже не мав здоров’я поратись біля неї. Корова в нас була вже 5-й рік, як раптом перестала їсти, просто стояла, опустивши голову або лежала, і весь час текли сльози. Тато наступного дня ветеринара привіз, оглянули . Два дні так було, хотя-нехотя хіба трохи пила, потім помалу пройшло. А десь тижнів через 3 мама в магазині зустріла свою однокласницю, котра вийшла заміж в те село, а та і каже ’А знаєш, Ганусько, помер той Дмитрунь, що ви в нього корову купили’. Мама аж сумку з рук випустила з несподіванки, почала розпитувати... помер аккурат в ті дні...
Корова всё чувствовала и плакала за дедом?
Мариш_ка• 27 мая 2023
Ответ дляНаша взяла
та виходить що так... А на початку вона від нас 2 рази втікала, причому чітко поверталась до діда, а не бігла куди попало
Луноликая Вика• 27 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Я не ем говядину.Просто раз посмотрела в глаза теленка.Не зря они в Индии священны.Не отдавайте ее.Пусть такое будет дом животное.
я тоже не ем говядину.
Тожее сть своя история.
Зачем, интересно, автор создала тему?
Лагшмивара• 27 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Я все детство помогала бабушке в селе с телятами ,тоже не ем говядину ,не представляю как можно есть
Гопница-Советчица• 27 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Ви вже гроші вислали на утримання на 10 років вперед,на корм і утилізацію тон гівна?Домашня тварина корова. Чужу біду руками розведу.
Гівно, то есть навоз, стоит очень дорого, его можно очень выгодно продавать. Мешок кажется 150 грн в этом году.
лаМпочка• 27 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
Те, кто растит худобу на мясо, изначально понимают чем это закончится.
Меня улыбнули комменты, говядину и свинину не ем, птицу ем. Вы думаете птицу легко зарубать или скрутить шею? Или кролика, который был маленьким пушистым комочком?
Но вы ж их едите, я не про вегетарианцев. А про тех кто фукает в теме.