Рассказница• 27 мая 2023

Как же я, все таки, люблю Украину

Создавала здесь тему, пару дней назад, как получить онлайн консультацию врача, т.к. дочь поехала в Австрию, Польшу в гости и там опухла, на ноги стать не может+лицо+пятна по телу, чешется....Там, в аптеке, все по рецептам, поєтому я молила Бога, чтобы она быстрее пересекла границу с Украиной и либо скорую могла вызвать, либо добиралась домой. Я здесь взяла направление у семейника на госпитализацию. И вот, через два часа от ее приезда домой- мы уже в стационаре- прокапали, укололи, и на ночь даже домой ее забрала-намного легче стало. Завтра опять в стационар на лечение...СПАСИБО НАШЕЙ УКРАИНЕ! И с ужасом представляю, что медицина будет у нас, как в Европе- к врачу-через несколько месяцев, лекарства по рецептам! ЗАЧЕМ нам такое?! Спасибо, что мы живем в Украине!
БогдаРуся• 27 мая 2023
Ответ дляОйВсе
При тому всьому спробуй в нас попасти в лікарню до якої ти не прописаний, це блін триста кругів аду треба пройти і сплатити збори аля благодійність, аби тебе прийняв лікар з величезною короною на голові. І коли приходиш до наших лікарів від страхової компанії то дивляться так нібито ти винудив їх до праці.
не знаю, мене нормально завжди приймали, і без грошей.
благодійний внесок то хвилин 15 походити і лікуйся собі, їхати додому довше, я жила в Києві а прописана була в Миколаєві.

woman Warrior• 27 мая 2023
Ответ дляБогдаРуся
ну у одній 5 дітей і немає куди їхати, да і без грошей її вдома не полікують. Просто дивно, що, такі розвинені країни, все добре а от з медициною отак. Всі їдуть оперуватися в Європу, але чому первинна медицина і діагностика, стоматологія жахливі? і чому їх це влаштовує?
інша боїться їхати, каже що не доїде, не може сидіти.Я і на її місці хоч якось але їхала б, вже була б на ногах.
Было бы желание-доехала бы.
У той, то пятеро детей, ну чего тогда жаловаться на европейскую медицину, если дома тоже бесплатно не полечат.
любительница• 27 мая 2023
Ответ дляБогдаРуся
проблема що для них і для нас різне поняття про екстрені випадки....жити на обезболювальному це не норма для нас, а для них ОК.
Піпец, вибачте. Жити на обезболювальному, поки там щось не відпаде, або не переросте в щось серьезніше.
Можливо їм потрібно реформи медицини більше чим нам?
БогдаРуся• 27 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
Было бы желание-доехала бы.
справа не в платно/бесплатно, вони ж не безкоштовно лікують, в них зп 4-5 тис євро!
ви чого, реально не розумієте?

людині за місяцт не зробили нічого толкового, хоча на прийомі постійно. Це про медицину як таку.
так само як сімейний сказав що ц її сина скарлатина, при тому що то звичайна алергія на мазь була. Місцева, тобто пляма там де помазали.
А іншій стоматолог спиляв зуб, відкрив канали і сказав через місяцт прийти....з відкритими каналами...Але їй довелося поїхати додому і там за пару днів їй все зробили в 20 разів дешевше.

да повно такого. Всім їхати в Україну? ми що тут, на каруселях?
самі данці таке саме розповідають, їм куди їхати?
БогдаРуся• 28 мая 2023
Ответ длялюбительница
да там щось росте по годинам

якби не знали то думали б що вагітна.
ой як птрібна. не знаю чому вони терплять, мабуть не знають що може бути інакше.

до дерматолога запис через 6 місяців.....да то або саме пройде або все тіло обсипе....
я в щоці.
все тут прекрасно, якщо не хворіти.
замовила собі з України ліків тисячі на 3. Такіх, про всяк випадок.
а, вони тут ще досі пінецілін використовують. Щасливі люди, нам він вже не допомагає.
любительница• 28 мая 2023
Ответ дляБогдаРуся
да там щось росте по годинам

якби не знали то думали б що вагітна.

я в щоці.
все тут прекрасно, якщо не хворіти.
Ну блін, в неї щось росте, скоріш якась пухлина, жировик. А вони навіть узі зробити не можуть
Це НЕ нормально терпіти біль.
Боже, в нас би вже ту поліклініку разом з міністерством з таким лікуванням люди би снесли як 2 пальця об асфальт
woman Warrior• 28 мая 2023
Ответ дляБогдаРуся
ви чого, реально не розумієте?

Я реально не понимаю, что вы от меня хотите.
По вашим словам, все плохл.
В Украине плохл, потому чт оне бесплатно.
В ЕС просто плохо
Ехат или не ехать, и чтоделать со своим здоровтем, решите как нибудь сами.
Человеку свойственно искать выход.
Автор, правда не захотела .
Stefaniya K.• 28 мая 2023
боже какой ужас..автор,хорошо,что с вашим ребенком все ок..мы тоже любим свою страну и никуда жить не поедем