Ванна Тазиковна• 28 мая 2023

Треба здоровий глузд, оцінка ситуації.

Дякую, що зайшли. Дівчата. Реально. Не кидайте тапками.
Ситуація полягає в тому, що я хочу усвідомити чи я буду мати провину чи ні за таке.
Що робити жінці, яка пояснювала неодноразово мужчині, з яким живуть разом і поки дещо поєднує тому розійтись можливо тільки треба трошки часу, що їй треба більше сексу? Секс раз в 2-3 іноді тижні і дуже швидкий . Немає поцілунків , немає обіймів нічого нема. Навіть спимо в окремих кімнатах.
Є спільна дитина. Дитина любить спати біля нього , хлопчик. Він каже що ти сама йдеш в іншу кімнату. Але навіть коли ми таке буває рідко спимо в одному ліжку обіймів не буде взагалі, хіба після алкоголю!
Мені так хочеться іноді просто поцілунок в губи!!! Нема. Роками за це скандали і нічого не дало.. мені 26, якщо вік важливий.
Скажіть, я буду неправа якщо я знайду собі коханця? Я хочу елементарно обіймів в якоїсь теплоти і турботи..
розходитись я планую тільки треба зачекати певних паперів. Але не в тому суть.
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Мені образиливо і вже набридло то все от чесно

Злива інформації• 28 мая 2023
стрибайте вже в гречку... шкода вас
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
стрибайте вже в гречку... шкода вас
чому шкода?..
поки немає з ким а вже хочеться
Фрикаделька• 28 мая 2023
Давайте мінятися , мені секс потрібен раз на місяць
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
повірте коли вас навіть не обіймуть ніколи.. не захочете ви таке от чесно.
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
чому шкода?..
поки немає з ким а вже хочеться
ну шо вам хочеться тепла людського при живому чоловікові, сумно все це
Фрикаделька• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я не люблю обійматися і ніколи не цілуюся
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ми неодружені
Іноді дивлюсь чужі весілля аж сльози накочуються на очі
Злива інформації• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ми неодружені
ну яка різниця, ви ж сімʼя, є дитина

Гигиенишвили• 28 мая 2023
А раніше він інший був?обійми,поцілунки і т.д. все було,а потім зникло?
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ще колись до народження дитини..
навіть коли я прийду обійняти реакції 0. Соромно зізнатись іноді через те що я страшееео хотіла сексу я сварилась дуже
Так принизливо
Вилосипедниця• 28 мая 2023
Варіанти:
1. Він вас не любить
2. Він вихований у депривації і не вміє інакше.
3. У нього ментальний розлад, при якому неприємні доторки.

Але судячи з вашого опису сексу і того факту, що ви про власні потреби говорили - думаю, що п. 1
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ми неодружені
Я думаю ви не зобов´язані в такому випадку дотримуватись будь яких обмежень
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Варіанти:
1. Він вас не любить

Мені в цьому страшно зізнатись але я так думаю(( я питала чи любить то казав що так
А по факту..
каже я оплачую то то і то що ще тобі треба
До речі секс якщо і буває рідко то тільки в одній позі ( він ззаду
ЯсноВидящая• 28 мая 2023
Я б давно нашла любовника и ни капли не сожалела
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Проблема в тому що він отакий але йому буде дуже не ок дізнатись що я когось собі знайшла
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
ну яка різниця, ви ж сімʼя, є дитина
Так сім´я і шлюб то не є одне й те саме
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Найдурніше з моєї сторони те що іноді я досі скандали чого нема поцілунків чого немає того того
Про поцілунки відповідь - бо ти куриш і смердиш
Але навіть якщо я підійду тільки помились і зуби почистила всеодно нема
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
То скажіть йому, що вам не ок він

автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляМисс Кэти
То скажіть йому, що вам не ок він
1590 разів казала скандалила і так і сяк і принижувала себе і все виглвообаала
Нема толку все
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Нема толку все
Ну то вам тоді яка різниця, що йому буде не ок?
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляМисс Кэти
В мене всередині якийсь шалений страх. Я не знаю чому (

А ще нюанс. Його родина відверто поза моєю спиною обсирає вибачте а він навіть нічого не скаже їм
Помилуйте мадам• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Капец. Он не курит? Вы до рождения ребенка не курили?
Вилосипедниця• 28 мая 2023
Коханець вас не врятує. Оскільки вам треба не лише жити з цим чоловіком, виховувати спільну дитину і ділити побут, а й відчувати його любов. Цього немає. Чи буде - хз. Є ризик закохатися в коханця через те, що він вам дасть тілесну ніжність, піклування і секс.
Я би спершу вирішила справу з чоловіком, а потім вільною шукала когось
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна

До психолога, це перше , і валить звідти, вибачте
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Дякую.. я просто бачу як він точно не за мною а я за ним страшне
Тому думаю може точно треба спочатку когось знайти собі просто відволікти себе
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Відволікти звичайно, але тут треба спеціаліст, і не онлайн бажано
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляМисс Кэти
А яка причина, могли б ви мені підказати?)
Мисс Кэти• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
У кого причина?
автор Ванна Тазиковна • 28 мая 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ні. Він кинув.