Розумна Губка• 28 мая 2023
Що означає термін "Виїжджає на нуль 6 червня"?
Замулена ріка• 28 мая 2023
По-перше, це не термін, а висловлювання.
По-друге, хотілося б подивитися на людину, яка справді не знає суті цих слів.
Stefaniya K.• 28 мая 2023
такі терміни не існують.коли і куди і хто їде не кажуть за тижні -місяці.то є військова таємниця і приказ в останню хвилину .а не розсписано погодинно.вважаю тему тролячою
Stefaniya K.• 28 мая 2023
Ответ дляПотринділиця
В 00:06 выезжает
ой не смішіть.ще секунди видумайте.
Ответ дляStefaniya K.
Є «деякі категорії людей», яким кажуть за довго до, але це не військові і вони працюють за графіком. :)