Valentina_D• 28 мая 2023

Чи потрібна повідомляти військомат при зміні місця проживання в межах містах.

Добрий день. Можливо хто в курсі, бо на просторах інтернету різна інфо. Якщо переїжджає чоловік/син в межах одного місця при купівлі/продажі нерухомості( зміна приписки) то чи потрібно повідомляти військомат по зміну місця реєстрації?
Цікавлять реальні випадки в 2023 році.
Дякую!
Миру нам!
VIKYSIA• 28 мая 2023
Так ему надо выписаться и прописаться на новом месте, для этого мужчинам нужно в військомат

SectetlyYours• 28 мая 2023
Надо
Меня так чуть в розыск не подали)))
Елена1265• 28 мая 2023
Да, в ЦНАПе не выпишут и не пропишут без военкомата.
Военкомат же его по всему городу не будет искать для того, чтоб вручить повестку, потому нужен именно адрес проживания, а не только город
Nataliiazp• 28 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Тут даже и не в повестке дело, так было и раньше. Для мужчин прописка/выписка всегда через военкомат была.
Елена1265• 28 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
Да, я знаю. И раньше было для того, чтоб в случае необходимости военкомат знал, где этого человека найти
Тетяна23• 28 мая 2023
Чоловік ходив дізнаватися в паспортний, то сказали якщо є відмітка не старше 3 років з військомату, то можна перепрописатися без нового відвідування військомату.