Перловая Кашка• 28 мая 2023

Як Ви місяць ходите зі свіжим педикюром?

Цікавлять саме п’яти, ступні. У мене навіть після самого гарного салонного манікюру шкіра грубіє вже через тиждень (
Ось, наприклад, нещодавно зробила, а вже ступні сірі, хоча по землі не ходила. На великому пальці з’явилась тріщина, а пройшло всього 1,5 неділі як зробила педикюр
Звездолётчица• 28 мая 2023
Постійний догляд. Можу щодня
МашМааш• 28 мая 2023
Стала мазать кремом с мочевиной 30% ежедневно - намного улучшилась ситуация
Хотя не идеально конечно
Бентливуман• 28 мая 2023
Gehwol Extra помогает
Кудлата хмаринка• 28 мая 2023
Ну так ванночки для ніг регулярні хваилин по 15-20, потім потерли, потім крем з мочевиною .Кожен день.
Домовенок Кузя• 28 мая 2023
Педикюр это про регулярный уход, а не про раз в месяц в салоне
Для драки• 28 мая 2023
Каждый день летом перед душем тру пятки тёркой для пяток ’Сталекс’, снимаю загрубевшую кожу.
Губи до вух• 28 мая 2023
Ни разу не делала, мне 42 почти. Пятки как у ребенка
На циголках• 28 мая 2023
Периодически терка на сухие пятки, потом после душа на ночь питальный крем.
Крем ежедневно!!!!
Сижу_и_плачу• 28 мая 2023
Якщо тріщина, то херовий вам майстер робив. Ямісяць ходжу спокійно. Знімають лезом..дуже аккуратно і під потрібним кутом. Майстер вже роки. Я навіть з манікюром ходжу в неї 3 тижні.
Крем щодня. І хороша пилка після душу для підтримки ефекту
буреЛОМКА• 28 мая 2023
на ночь крем наношу на пятки
olena27• 28 мая 2023
Шкіра тільки на стопах проблемна?
В мене схожі були проблеми, в цілому була дуже суха шкіра, взимку глибокі тріщини навіть на пальцях рук, хоча з жовтня по березень ношу на вулиці рукавиці, і вдома хатню роботу роблю в гумових перчатках. Зараз крім того що кожного вечора змащую стопи кремом з мочевиною, ще приймаю мультивітаміни, омегу. Стан шкіри значно покращився, тріщин вже немає.
Мой_ужин• 28 мая 2023
У меня ноги не проблемные, зимой мне хватает раз в три - четыре недели в салоне и дома ничего не делаю. Летом, когда обувь открытая, мажу дополнительно кремом и пилкой тру, не каждый день
Бараболька• 28 мая 2023
Удалено администрацией...
Лівий Локіть• 28 мая 2023
А про жирный крем не слышали?) и при чем каждый день мыть ноги и втирать в пятки.
люблю_тортики• 28 мая 2023
Мабуть ви як я - геть ігноруєте домашній догляд( Ніяк не змушу себе мазати ті нещасні п´яти.