Дружная семейка• 28 мая 2023
Сильно велика різниця 35 і 50?
Жінці 35 , мужчіне 50. В кого такий шлюб, як вам?
жар-птица Нюра• 28 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Я два рази була в шлюбі за однолітками. Не підходить мені, як діти, нема про що поговорити, з старшими інша справа
А Вам только для поговорить?
Считаю, что в 50 уже далеко не то, что нужно для 35 лет женщине.
Разве только поговорить...
Дружная семейка
• 28 мая 2023
Ответ дляНенька наша
Скільки так буде? В мене батько теж був мачо, спорт, здоровий спосіб життя, красивий, богатий. Мені 30 було, а батькові 54, іхали разом, то всі , хто не знав, що батько казали , який у мене коханець крутий . В мого батька закохались мої колеги яким 25 років було..Але....я то знаю, що в нього вже поболювало сердце, катаракта починалась, зуби ліковані , вставлені, реставровані. Тобто ще 5-10 років і секс раз на тиждень би був, як не раз на два тижні. Нафіга це все молодій жінці? Я жила з батьком, і все то бачила. Що не жінка йому треба кожен день, а більш відпочинок. В нього жінка була, кажу:’ поїдь до Каті, побудь з нею’, каже вже частотне хоче їздити, втомлює робота, і хочеться,відпочинку. Хоча він активний, в нього велика фірма, ставить газові установки, труби.
Бачте хто як. Мому коханцю було 52 то він їздить туди суди і на веліку . Аби вдома не сидіти
МинерАлочка• 28 мая 2023
Это очень много,развлечься и все.Семью строить бред,где он работать потом собирается
Дружная семейка
• 28 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
А Вам только для поговорить?
Разве только поговорить...
Ні , не твльки. Я дуже активна і темпераментна, можу і по 5 разів на раз)
ДевочкаКрасавица• 28 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
50 лет - ещё молодой мужчина
Ну как сказать молодой, шестой десяток как никак. Ну и автор же не один год будет с ним жить. Через 5 лет ей 40, а ему 55 уже, потом 45 и 60. Поэтому и написала, что не понимаю в таком возрасте такую разницу
Цветов Мне срочно• 28 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Ви сподіваєтесь в шлюбі тільки розмовляти? Цікаво. Ваш чоловік хоч багатий?
Фляшунька• 28 мая 2023
вам будет 60 ему 75 и уже может понадобится его досматривать. Это хоть есть кому делать? дети, внуки, деньги на сиделок. Иначе горшки носить ляжет на ваши плечи, романтика...
Цветов Мне срочно• 28 мая 2023
Ответ дляішо
Отут мені 49 з місяцями)
Правда дід?)
Жах! В мене батько краще виглядає, а йому 63.
жар-птица Нюра• 28 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
То ви можете, а він? Мій у 49 раз на декілька місяців, і не зовсім може
Пупс• 28 мая 2023
Смотря как он выглядит, его здоровье, менталитет, а то потом через год будете жаловаться, что он сидит дома, а вам хочется погулять.Здоровьем особено поинтересуйтесь, иначе будете сиделкой, как одна моя знакомая, он конечно ей оставил квартиру и богатенький был, но она превратилась с истеричку, хотя с деньгами. )))
Кудрі кручу сама• 28 мая 2023
Ответ дляішо
ага, я теж так подумав, що ви так напишете)
это все борода. Без нее, наверное, выглядели бы моложе. А так видно, что под полтинник, я бы даже подумала - за
Блиск думки• 28 мая 2023
Ответ дляФляшунька
та тут пишуть, що в 60 глибокі діди, то якщо в авторки чоловік буде ровесник, їй в 60 доведеться горщики носити. за 60-річним чоловіком
Княгиня пітьми• 28 мая 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ой, нещодавно мій знайомий, йому 53, оженився на дівчинці 32 років.
І їм нормально.
То не від нас залежить. Хай кожен живе як знає.
І їм нормально.
З останнім, згодна на всі 💯 !
Хай кожен живе як знає - нащо пхати носа в чужі справи, в кожного своя голова, свої якісь плани...
32 роки - ну так собі дівчинка, як ви написали))
Нагали історію моєї знайомої, років 15 тому було.
Не подруга, а лиш знайома , регулярно по роботі спілкувались, знала що в неї дочка є, і більш нема дітей.
В один день прихожу, а весь офіс аж тріщить від пліток , пересудів, промивання кісток))
Виявилось, що та знайома єдину доньку заміж видала,,, ніби все норм, але нюанси:
Про то завчасно ніхто не знав, навіть її подруги, весілля не було взагалі, десь в ресторані на 10 людей вечерю зробили, шлюбу в церкві теж не було , слов все дуже скрито і по тихому.
Наступного дня черговий сюрприз, нареченій 22 роки лиш, а жениху,,,, 49 !!! Тут всім мову відібрало, і дружно чомусь вирішили що залетіла і терміново заміж видали, бо інших адекватних пояснень не було.
Мамі нареченої було 42-43р на той час, а жених ща маму старіший )))
Але не вгадали тоді,,, дитинка народилась десь аж за рік з лишком після того.
В очі ніхто нічого не розпитував, бо незручно таке питати..
Версія, гроші - теж відпала...
2 роки тому ,, чисто випадково побачила їх, ту знайому, з дочкою ,,, і з зятем
, в лікарні стикнулись,,, в мене в той момент просто відняло мову, впала в ступор
Версія, гроші - теж відпала...
Ненька наша• 28 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Так мій батько і не сидів. З 5 ранку у поле, перевіряти, як хлопці тягнуть труби. Потім у офіс, потім по іншим точкам. Спорт у нього все життя, і велик, і теніс, і боксер. Активно відпочівав, гостей любив. Як вихідний , то вже зранку моїх малих будив, щоб на річку поїхвти, чи сніжками пообкидатися у дворі. Я мала на увазі, що він років до 50 був у сексі дуже активний ( від його коханки знаю, ми дружили) , в нього була жінка, молодша на 10 років,там він з нею часто був. А потім йому не цікаво стало . Все казав :’ не сексом єдиним’, а той жінці треба було часто бо 40-45 то молода жінка з великим бажанням, я зараз така , то знаю)) . Я подумала , що проблеми з потенцією, до лікаря пропонувала. Але все він міг, здоровья в цьому плані не підводило. Та і його жінка мені казала, що ого го батько. Просто хотілось не тільки йому того секса, а і іншого, а його жінці сексу в тому числі.
От чого треба собі пару вибирати більш меньш років 4 різниці. Це навіть сексологи кажуть, що оптимально для пари..
Не потрібен для життя старший набагато партнер. Добре коли 25 и 40, а потім вже і не добре , коли 40-55 .
Иванка Бур• 28 мая 2023
у меня с мужем 15 лет разница, вместе уже очень давно. Знакомы 21 год, вместе живем 15 лет. Иногда мне кажется, что это я старушка, а у мцжа энергия через край))) А ему через пару лет 60
Тихомандражная• 28 мая 2023
У моей подруги такая разница в возрасте. Сейчас ей 45, ему 60. Вся ее жизнь превратилась в филиал скорой помощи. А еще дети подкидывают фортеля. Все разговоры ’таблетки, витамины, врачи’. То что у неё болячки , то фигня, главное, его болячки.
Тихомандражная• 28 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Мне нравятся старше меня. Незнаю почему , может что то с психикой. І суть не в деньгах. Один был 52 года, денег у него не было.
Ну, так в чем проблема? Некоторые винтаж очень обожают.
Тихомандражная• 28 мая 2023
Ответ дляішо
Отут мені 49 з місяцями)
Правда дід?)
Да. Дед. Еще не ветхий, но для 35 летней дед.
Тихомандражная• 28 мая 2023
Ответ дляішо
уяви собі, що в той період в мене була коханка 34 роки)
по...рахульки і сімейне життя - це різні речі. у мене теж був по...рахульчик в віці ()скривав який вік, але виглядав добре. Конфетні-букетні відносини, приємні емоції, фінансовий стан і ... сіді яйця. Це пісец . Так поразили ці сіді яйця. Зараз у мене чоловік на 5 років моложе. Ми одного покоління, ми однаково старіємо, з’являється сивина і це природньо для нас як пари.
Ответ дляТихомандражная
та ні в мене яйка зовсім не сиві)
Звоночек• 28 мая 2023
Это ужас.
Поначалу он будет хорохориться чтобы вы ничего не заметили. А потом..
Автор, ну это почти пенсия, неужели он настолько богат?
Я по дурости замуж выскочила с такой разницей и быстро убежала, сверкая пятками