Blondy_1• 28 мая 2023

Скільки часу можна зберігати бісквіт у холодильнику?

Дівчата, підкажіть, будь ласка, потрібно на четверг зробити один торт із трьох бісквітів, а я працюю у віторок та середу. Можно в понеділок спекти і зберігати у холодильнику, а в середу перемазати? Всім велике дякую!
double-mama• 28 мая 2023
До 5 дней прекрасно сохраняется в пищевой пленке в холодильнике. Только заворачиваете тогда,когда уже совсем остынет

автор Blondy_1 • 28 мая 2023
Ответ дляdouble-mama
Дякую
tessik• 28 мая 2023
Звичайно. Бісквіт треба мінімум добу вистоювати. Так що в середу норм
peti• 28 мая 2023
Бисквіт гарно лежить в холодильнику і переносить заморозку.
автор Blondy_1 • 28 мая 2023
Ответ дляtessik
Дякую
автор Blondy_1 • 28 мая 2023
Ответ дляpeti
Дякую