Ацетилсалициловая кислота• 28 мая 2023
Де можна дізнатися всю інформацію, що треба для виїзду до Германії?
Питаю не для себе, а для куми, вона хоче виїхати з двома дітьми. В неї немає соцмереж. Може є де почитати всі подробиці що треба для виїзду.
Просто болталка• 28 мая 2023
Документі потрібні, ще чеки з магазину, або сплата за квартиру, а бо трудову. Що небудь, що може засвідчити, що люди були в Україні. В принципі, ні яких особливих документів не потрібно.
Поліцейський патруль• 28 мая 2023
В чому проблема зареєструватись в соц мережах?
Більше дурного виправдання лінивства я ще не читала .
ГЛЮкоза• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Что значит, что люди были в Украине?
ГЛЮкоза• 28 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
Паспорта загран, деньги, билеты.
Определиться куда ехать и в путь.
Бесплатно уже не везут?
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Что значит, что люди были в Украине?
Это значит, что нужно доказать, что вы жили в Украине до 24.02. А не жили в другой стране или в росии, а теперь с украинским паспортом решили пристроить свою попу. Для тех, кто жил в Украине до 24.02, то доказать это - не проблема.
ГЛЮкоза• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Поняла, спасибо, просто не знала этого
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Не потрібно нічого доводити. Паспорт громадянина України лише потрібен. Не вводьте людей в оману.
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Яка омана? Я допомогає українським біженцям. Докази обов´язково!
Морская свинка• 28 мая 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Бесплатно уже не везут?
Есть везут, но с зон боевых действий и льготную категорию.
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Я також в Німеччині і допомагаю українцям, через те, що володію мовою. Необов´язкові докази.
Морская свинка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Чим та де допомагаєте?
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ще раз. Докази обов´язково. Якщо ви допомагали рік назад, то так, потрібні не були. Але зараз - це обов´язково! Я не розумію, навіщо ви це пишете? Коли ви останній раз допомогали українцям?
Вакцениро Вона• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Если у человека есть паспорт гражданина Украины, то какая разница где он жил? Я не живу в Украине, а за квартиру, даже две - плачу. Вам подойдет? Ну чеки еще можно попросить, чтобы кто-то передал с водителем автобуса.
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
На минулому тижні
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
На минулому тижні
Яка земля? Людина оформлювалась на 24 параграф чи первинне оформлення?
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Велика різниця. Може ви з Донецької області чи з Криму, молилися на рашистів. Жили собі з паспортом рашистів, а потім вирішили скористатися можливістю? Ви виїхали з України, в чому проблем надати чеки з України? Нічого не купували? За квартиру не сплачували?
Червона калина• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Не чудите, с Донецкой области люди выезжают даже с паспортами раши, а потом регистрируются по украинским . И никто им не отказывает. И везти с собой чеки как доказательство это вообще смех . Где это такие требования?
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Різне оформлення не вимагає нічого крім українського паспорта.
Я це знаю точно
Я NRW.
Щойно подзвонили дівчині з соціалу, і вона сказала, що нічого крім українського паспорта не потрібно.
Я це знаю точно
Я NRW.
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Я розумію, що нечесно іноді буває,бо я також за справедливість.
Але я кажу, так як є.
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я це знаю точно
Я NRW.
Я це знаю точно
Я NRW.
Я ще раз кажу. Докази - обов´язково Яка земля, ще раз питаю.Напишіть землю, де не просять докази, що ви виїхали з України. Чекаю.
ТаЕщеОптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Я вам написала, що земля NRW. Не обов´язковоаб Олю но.
Якщо Ви не знаєте, що таке NRW, то це Північна РейнВестфалія
Просто болталка• 28 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
Ну, якщо вам смішно, то будь ласка. Але це факт. З початку війни були люди, які тупо купили паспорт. Я сама особисто з такими спілкувалась. Вони не бе ні ме. Ні по російській, ні по українській. Тому Німеччина зробила нові засоби захисту від обману.
Червона калина• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Ага. По чекам с магазина теперь принимают. А если чеки им знакомые передадут или сьездить в Украину скупится и чеки привезти? Что тогда Германия делает?
Вакцениро Вона• 28 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
А может вы не будете переходить на личности? Ну прочитайте хотя бы текст, на который отвечаете.
Директор Пляжу• 28 мая 2023
Я знаю одного парня который жил в донецкой области на оккупированных территориях . Потом свалил в москву, у него было два паспорта , рашки и наш Украинский . Когда началась война он спокойно выехал по украинскому паспорту в Европу , теперь катается везде , строит из себя несчастного беженца, и никто никаких доказательств у него не спрашивает, жил ли он в Украине до 24.02.