Бабулька• 28 мая 2023
Кок, порада
Доброго вечора! Дівчата,можливо в кого була така ситуація... Руки вже опускаються
Лікар порадив джаз, коли почала пити була мазня, пачку так і не допила, бо мабуть була не готова до безкінечних виділень! Пройшов рік... Знову звернулася - призначили новінет, і це друга пачка ада... Безкінечна мазня... То більше, то менше... Звернулася до ще одного лікаря, рекомендую три регол... Тепер питання, можливо в когось така ж ситуація була з джаз і новінет, то на які перейшли, бо втретє якщо так буде, то це ж просто 🥺
Дякую!
Nelly-4875• 28 мая 2023
Вы их в первый день месячных начинаете пить? Пьете в одно и тоже время каждый раз?
Бабулька
• 28 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
Першу пачку на 4-й день, але це в інструкції допускається, другу вже з першого дня, бо вони почалися на 21-й таблетці.. в один час, ну різниця максимум хвилина +-
Nelly-4875• 28 мая 2023
Ответ дляБабулька
Я на Жанин. 4 года назад врач мне сказала начать в первый день месячных. У жанина просто по дням недели таблетки расписаны, начались в среду - пьешь таблетку среды. У меня бывает мазня, когда пью в разное время, то в 22:00, то в 00:00, иногда не успеваю выпить в одно и тоже время. Возможно вашему организму нужно месяц-два привыкнуть. Бросать пачку посредине вроде как не есть хорошо, будет кровотечение отмены, потом месячные ждать, ну такое себе в одном цикле.
Бабулька
• 28 мая 2023
Ответ дляМаришка1706
А ви перерив робите між іншою упаковкою ( 7 днів) ?
Ніяк зробити ж було... П´ю тільки другу, місячні почалися на 21-й таблетці, відповідно перерив зробити ніяк було
Маришка1706• 28 мая 2023
Ответ дляБабулька
Піля закінчення 21 таблетки робите перерив в 7 днів , за ці дні повинні прийти місячні. І вже другу пачку починаєте приймати строго через тиждень ( якщо в понеділок закінчили минулу пачку, то і в понеділок починаєте нову) . Бо я зрозуміла,що ви не зробили перерив і з першого дня нових місячних почали нову пачку?
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Авторе, то ви судячи з відповідей неправильно їх приймаєте. Ви читати не вмієте чи хоча б гуглом користуватися ? 🤦
Бабулька
• 30 мая 2023
Ответ дляМаришка1706
Так, ви вірно зрозуміли
Маришка1706• 31 мая 2023
Ответ дляБабулька
Так, ви вірно зрозуміли
З першого дня місячних їх приймати треба тільки перший місяць прийому ,а в інші місяці прийому ,ви нову пачку починаєте після 7-денного перериву . І на протязі 7 днів мають прийти місячні . Закінчили 21 таблетку , робите перерив 7 днів і починаєте іншу пачку. А ви не робили перериву , тому пішов збій і з´явилася мазня. Будьте здорові .