Ховатися кожен день і ніч з дітьми в ваннах чи коридорах? Як це все на багато років можна уявити? Я не хочу в це вірити...
Клементина• 28 мая 2023
Мені весь час здається, що війна ще десь на рік
Але проблема як раз в тому, що мені весь час так здається: і рік тому, і півроку тому, і зараз))
А взагалі, не уявляю, що має статися щоб настав сталий мир, настільки сталий, щоб над нами літали пасажирські літаки
Ответ дляIr4uk_M
Тому що страх нікуди не зник. Люди тікали від тих обстрілів та жаху, якого в житті ніколи не бачили. І він не пройшов, а залишився до тепер. Сховалися в більш-менш тихе місце, та й все. А відчуття небезпеки на території домівки так і залишилося.
Можливо не зовсім вдале порівняння, але приведу приклад коли на людину нападає зла собака і тим шляхом вона більше не піде ніколи, бо є страх попасти знову в таку ситуацію. Потім всі собаки страшні та й шлях повз них теж. Якось так працює людська психіка.
Не правда, людська психіка навпаки до всього пристосовується. Вічно боятися не можна. А самі перелякані як завжди ’біженці’ закордоном.
black-opium• 28 мая 2023
Не надолго .
Там на осень новую пандемию прогнозируют - чёрной плесени .
Закончится война начнётся этот аттракцион
Ответ дляДаксо
От вона пристосовується якщо є звикання, а якщо його нема, як у тих людей, що там десь поїхали. Тому осадом сидить той страх і його можна побороти тільки повернувшись назад, якщо є куди. Бо ті що з міст де геть нема нічого, наприклад, Маріуполь, то складно та тяжко прийти до нормального життя.
Байрактарочка• 28 мая 2023
Ответ дляMikulishna
ну мені з-за кордону пише знайома, що в нас мабуть залізні нерви. А я смикаюсь від грому та інших звуків. І це я ще з відносно спокійного місця та приймаю легкі заспокійливі.
От мене якісь несподівані звуки лякають більше ніж вибухи під час тривоги. Бо під час тривоги це очікувано, а коли тривоги немає і в сусідньому під’їзді гупнули двері на протязі чи у сусідів зверху шось гупнуло - то аж підскакую
Margonails• 28 мая 2023
Скажу на премьере себя....уехали с киевской области 6 марта, я все тревоги в Польше мониторила,не спала,переживала ... сейчас 5дней как приехала....все ночи спала как убитая...в эту ночь не спала ...в Польше было действительно страшнее чем здесь
Ответ дляБайрактарочка
Тим, хто не в Україні більше страшно, ніж тим хто тут залишився, адаптувався і продовжує жити життя на скільки це можливо зробити повноцінно.
Це залежить від людини. Я за кордоном досить недавно. Але я досить рівно сприймаю новини з дому. Бо я знаю що багато разів це переживала сама- тривога-відбій - продовження життя. А моя родичка тут закатує мало не істерики, як їй боляче за українців дома. Я не це не може нормально дивитися - бо це якийсь цирк. Співчуваєш їз безпечного місяця - догнать і не істери.
Snow bunny• 28 мая 2023
Ответ дляSolnet
Так автор з-за кордону переживає і звикнути не може
Бідолашна...
Ответ дляБайрактарочка
Або як у нас цієї ночі літак летів …
Я мало не всралась
Ответ дляМимо_шла
Или привыкать,или уезжать, третьего не дано.
Единственное,что я считаю, что на второй год войны нужно снизить возраст мобилизации, это жесть призывать мужчин в 55 лет, пусть уже всей семьёй уезжают если хотят
А я вважаю що треба підвищити вік мобілізації. Щоб брали 30-60.
Краще вмерти в 50 ніж в 20.
Жесть призивати чоловіків в 55??? Що за брєд ви пишете?! Так наче 75, а не 55 написали.
Краще вмерти в 50 ніж в 20.
Оксана-004e• 28 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
І чого вам переживати? Ви точно не бігаєте по ночах. А ті закордонні страждальці дратують не менше
Вас раздражают люди, уехавшие с одной сумкой, сеитающиеся по чужим домам и спящие на чужих кроватях? Оторваные от дома, в чужой стране без знания языка? Чем они вас так раздражают?
black-opium• 28 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Та хз
Мала ж бути якась там обізяняча вітрянка
Шось не зайшла,то може й пліснява не зайде
В Британии под это уже законы принимаются во всю , ЕС на очереди .
Будет пипец похлеще ковида
Маргарита Владимировна• 28 мая 2023
Ответ дляSolnet
Так, це надовго. І про рік перемоги я не вірю.
Мені здається, що нас врятує тільки диво
Я якийсь вечір молилась і кажу, Боже, пошли чудо, щоб війна закінчилась. Зранку читаю новини про лукаша, що погано, і думаю, це також чудо, але молитись треба більше
Ответ дляDarina26
Тю, ну вы и злая. Мы то дома с вами боимся, а автор, бедная на чужбине трясётся от летящих к нам ракет. Неужели трудно понять!
Я напишу на всі претензії. Я не заказала что трясуся від пакет. Я запитала людей які в Україні, чи можна до такого звикнути , якщо війна надовго? Таке питання я задала, бо маю свої міркування, щодо повернені додому. Все що писали вище про те як я боюся ракет будучи за кордоном, то домисли та фантазії . Я лише хотіла почути думку, чи реально ховатися роками в ванній кімнаті, якщо це на роки
Ответ дляtata-29ef
Краще вмерти в 50 ніж в 20.
Я сужу по состоянию здоровья, мужик в 55 не будет такой шустрый, быстрый и ловкий как парень в 25/35.
Нет понятия когда лучше умереть или кому
Ответ дляIr4uk_M
Всі хто виїхали, вони в тому страху і залишилися, який був у нас у всіх перші тижні війни. Тому страшно та лячно розуміти як ми тут на місці живемо.
Лягли спати - вибухи - побажали їм всім здохнути та й далі спати. Ранок з ковтком кави та свіжого настрою і вперед жити далі.
Ну не кажіть за всіх. Нам з мамою та дітьми не так весело
Ответ дляDashko007
Война уже полтора года идёт. Как по-вашему, мы тут живём все?