Ховатися кожен день і ніч з дітьми в ваннах чи коридорах? Як це все на багато років можна уявити? Я не хочу в це вірити...
Чашечка кофе• 28 мая 2023
Адаптуватися і намагатися на це спокійніше реагувати. Чим більше будете чекати чогось доброго або поганого, тим важче буде
Ответ дляМимо_шла
Или привыкать,или уезжать, третьего не дано.
Единственное,что я считаю, что на второй год войны нужно снизить возраст мобилизации, это жесть призывать мужчин в 55 лет, пусть уже всей семьёй уезжают если хотят
Так автор з-за кордону переживає і звикнути не може
Чашечка кофе• 28 мая 2023
Ответ дляDashko007
Я ні, я не в Україні. Читаю пост про те як чоловік веде себе під час тривоги, в просто не хочу вірити зо люди так можуть роками
І чого вам переживати? Ви точно не бігаєте по ночах. А ті закордонні страждальці дратують не менше
Ответ дляDashko007
Тоді слова ховатися в ванні і в коридорі кожну ніч вам, скоріш за все, не знайомі. А як живуть хлопці на передку? Мені здається нема відповіді на ваше запитання. Сусід у нас гівно і перемістити його не можливо.
Mikulishna• 28 мая 2023
Ответ дляDashko007
ну мені з-за кордону пише знайома, що в нас мабуть залізні нерви. А я смикаюсь від грому та інших звуків. І це я ще з відносно спокійного місця та приймаю легкі заспокійливі.
Цікаво, що серед мого кругу знайомих не чула ні разу, що хтлсь виїхав після березня 2022.
Тобто тільки ті, що одразу. З нових ніхто не підтягнувся.
Навіть весь блекаут просиділи.вже ніхто нікуди не хоче їхати. Звикли,терплять, приймають. Майже кожну Ніч бахкає стіни ходаром ходять, а люди вже в 9 ранку з макіядиком кавою розбігаються по роботам і живуть далі своє життя. Ніколи б не повірила розповідям з інших країн, якби сама це все не бачила і розкажу онукам
Ответ дляMikulishna
Всі хто виїхали, вони в тому страху і залишилися, який був у нас у всіх перші тижні війни. Тому страшно та лячно розуміти як ми тут на місці живемо.
Лягли спати - вибухи - побажали їм всім здохнути та й далі спати. Ранок з ковтком кави та свіжого настрою і вперед жити далі.
Ответ дляРойЛеля
Дійсно, навіть страшно подумати, що ми до цього звикаємо
Ответ дляHupBaHa
на годы это не будет, нет столько финансов
Если первые,, разговоры,, были от полу года до года, то вскоре выплыл 2023 лето, потом 2024.А с весны этого года уже писали и о 2025,и 2027 проскакивал.... Точно никто не знает, а кто знает, не скажет. Но людям от этого всего не легче. Неизвестность и ожидание пугает ещё больше. Кто-то сказал, что всё закончится так же неожиданно, как и началось 24....Нам остаётся только ждать.
Ответ дляIr4uk_M
Після того як автор відповіла, що вона не в Україні і пише про тривоги в ванній, то вже смішно про ниття, 100%
Вони за кордоном якісь перелякані. Чого ж воно так.
От знайома від початку за кордоном з мамою. Мама їхала в Україну провілать дім на тиждень. Якраз обстріл був як вона під´їзджала з Польщі до України. Так вона дзвонить вищить назад вертайся, тебе вбють. І вона венулася. Так і не приїхали досі жодного разу. Бо їм здається саме в ці дні її повбиває. Вдома чоловіки в обох
Чашечка кофе• 28 мая 2023
Ответ дляДаксо
Чули орки, переставайте воювати, а то пані звикнути не може.
А так не зрозуміло яка ціль поста взагалі.
Дуже все зрозуміло. Після кожної важкої ночі вилазять різні нитики з однією метою...
Ответ дляРойЛеля
Тому що страх нікуди не зник. Люди тікали від тих обстрілів та жаху, якого в житті ніколи не бачили. І він не пройшов, а залишився до тепер. Сховалися в більш-менш тихе місце, та й все. А відчуття небезпеки на території домівки так і залишилося.
Можливо не зовсім вдале порівняння, але приведу приклад коли на людину нападає зла собака і тим шляхом вона більше не піде ніколи, бо є страх попасти знову в таку ситуацію. Потім всі собаки страшні та й шлях повз них теж. Якось так працює людська психіка.
Байрактарочка• 28 мая 2023
Ответ дляDashko007
Тим, хто не в Україні більше страшно, ніж тим хто тут залишився, адаптувався і продовжує жити життя на скільки це можливо зробити повноцінно.
Байрактарочка• 28 мая 2023
Ответ дляДаксо
Нагнітання