40ка• 28 мая 2023

Діти вам бажають "добраніч" чи вже великі?

Діти вам бажають добраніч чи вже великі і свої дорослі турботи і не до панькання з мамою?
Результат:
вже голосів: 86
75 (87.21%) Бажають
3 (3.49%) Вже великі
3 (3.49%) На бажання
3 (3.49%) У мене немає дітей
2 (2.33%) Мої живуть окремо
Like-995b• 28 мая 2023
У нас в семье это не принято , и в моем детстве не было такого

tolyu• 28 мая 2023
Моїй 13, як гляне на мене постійно незадоволена, то мені нехай поки нічого і не бажає 😂😂
автор 40ка • 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Від гріха подалі
marata• 28 мая 2023
Бажають і великі, й малі )
tolyu• 28 мая 2023
Ответ для40ка
Від гріха подалі
Раніше заходила і стукала до неї у кімнату, зараз оминаю її кімнату , як чорт кадила 😂😂😂
Ніколь• 28 мая 2023
Мне казалось спокойной ночи это так же как и доброе утро, правило хорошего тона что ли
milawwwka• 28 мая 2023
12 років. Бажає, ще й поцьомає)

jannjann77• 28 мая 2023
Внуки, когда у меня ночует, всегда желают.
И дети желали.
o.shalneva• 28 мая 2023
Бажають..і доброго ранку. Дітям 8 і 13років.
tolyu• 28 мая 2023
Ответ дляmilawwwka
12 років. Бажає, ще й поцьомає)
Ой я вам заздрю 🥰🥰🥰
CоffеёкSZefиркой• 28 мая 2023
син, 14 років. завжди перед сном до мене стукає і бажає гарних снів
OOH• 28 мая 2023
Сину 12 років. Обов´язково бажає мені: ’На добраніч, приємних тобі снів, цікавих, веселкових’.
Сам колись придумав цю фразу. У відповідь я кажу: ’дякую, тобі також’.
Це вже як рітуал.
Marmel@dka• 28 мая 2023
В одному будинку всі всім бажаємо і вранці вітаємося...))
Старшому 22, меншому 13, менший навіть цілує ще перед сном, старший звісно вже лише каже на добраніч і чмок -чмок словами , ну точніше я перша кажу, а він вже так само відповідає
Tasya-Natusya• 28 мая 2023
Ответ дляНіколь
Так, навіть не уявляю як може бути інакше - мовчки спати розійтись? Це просто невиховано, як не подякувати, не привітатися.
5cmhybyna• 28 мая 2023
нашо, в мене нема дітей. І якби були то не зобов´язані, я їм зобов´язана бо в мене свербіло між ногами їх заводити.
ЮлияL• 28 мая 2023
Не очень поняла. Желать спокойной ночи и доброго утра, это признак воспитанности. При чем здесь возраст и ,,панькаться,,?
бобкина• 28 мая 2023
Да, желаем друг другу спокойной ночи, так же, как и доброе утро.
marata• 28 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
🤯🤯 цікаво, десь буде хоч одна адекватна відповідь… Риторичне запитання, можна не відповідати
5cmhybyna• 28 мая 2023
Ответ дляmarata
Удалено администрацией...

Olenavs• 28 мая 2023
Так, і донька 10 років, і син 18. І ’надобраніч’, і поцілують, обіймуть. Завжди. Потім йдуть по кімнатах
marata• 28 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Вам до психіатра б
tolyu• 28 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Я думала я груба і різка, а нє….
tolyu• 28 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Дивно що ви на мамському форумі сидите. Можливо вам щось інше пошукати?
Like-995b• 28 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Мы в соседних комнатах с открытыми дверьми- еще и перекрикиваемся , в какой момент надо крикнуть Спокойной ночи?)
Ameli20• 28 мая 2023
Ответ дляmilawwwka
12 років. Бажає, ще й поцьомає)
Аналогічно. Дуже чекаю коли зайду до неї у кімнату. Завжди кличе.
kanni• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Аналогично, моей 14 😀
kanni• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Как вы точно описали, как будто о моей старшей
tolyu• 28 мая 2023
Ответ дляkanni
Аналогично, моей 14 😀
Я тримаюся. Мені подруги кажуть що в 16 із попускає. Зʼявляються інші проблеми, але любов до батьків має повернутися. 😃
tolyu• 28 мая 2023
Ответ дляkanni
Добре що я не одна така) а то почала думати що виховую не правильно 😂😂😂
kanni• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Я вообще в шоке: еще год назад была милым покладистым ребенком. Подменили!