Посудомойка• 28 мая 2023
Як монетизуються перегляди у Тік-ток?
Якщо на відео у Тік-ток сотні тисяч переглядів та лайків - це можна монетизувати? Чи як це працює?
КрестьянинДиор• 28 мая 2023
Показывал Зубарев что начислил тик ток аж 9 центов за месяц,а у него миллионы просмотров
Посудомойка
• 28 мая 2023
Завжди думала, що перегляди - це гроші.
Який смисл тоді в перглядах?
Мафиозная• 29 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Завжди думала, що перегляди - це гроші.
Який смисл тоді в перглядах?
Так это на Ютубе за просмотр платят. И то там же платят за просмотр рекламы, там как минимум 2 рекламы на каждом ролике вылазит, а то и больше намного. В тиктоке рекламы нет, потому и не платят просто потому что
Паратруперсупер• 05 июня 2023
Ответ дляПешеходик
ні ,тільки реклама або трансляції прямі
а які умови ведення трансляцій? і не підкажете як можна туди посилання на інсту додати? бо воно просить авторизацію через фейсбук, але в мене в няіких застосунках так не відкривається інста(