Посудомойка• 28 мая 2023

Як монетизуються перегляди у Тік-ток?

Якщо на відео у Тік-ток сотні тисяч переглядів та лайків - це можна монетизувати? Чи як це працює?
Жужакін• 28 мая 2023
Хіба що можна вести прямі ефіри, там якось ці всі штуки, які присилають, можна монетизувати. А самі перегляди - навряд чи. У мене теж на декількох відео близько 500к було, але це ролі не грає
Пешеходик• 28 мая 2023
ні ,тільки реклама або трансляції прямі
КрестьянинДиор• 28 мая 2023
Показывал Зубарев что начислил тик ток аж 9 центов за месяц,а у него миллионы просмотров
автор Посудомойка • 28 мая 2023
Завжди думала, що перегляди - це гроші.
Який смисл тоді в перглядах?
Мафиозная• 29 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Завжди думала, що перегляди - це гроші.
Який смисл тоді в перглядах?
Так это на Ютубе за просмотр платят. И то там же платят за просмотр рекламы, там как минимум 2 рекламы на каждом ролике вылазит, а то и больше намного. В тиктоке рекламы нет, потому и не платят просто потому что
Паратруперсупер• 05 июня 2023
Ответ дляПешеходик
ні ,тільки реклама або трансляції прямі
а які умови ведення трансляцій? і не підкажете як можна туди посилання на інсту додати? бо воно просить авторизацію через фейсбук, але в мене в няіких застосунках так не відкривається інста(