КротоТо• 29 мая 2023
Хто веде блог - як Ви стали «товстошкірими»?
Як реагуєте на різкі коментарі ? Як справляєтесь з почуттям, коли хочеться відповісти тим самим, але потрібно стримуватись?
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2023
Що значить потрібно стримуватися?
Не потрібно вести блог, якщо не можеш скептично ставитися до негативних коментарів.
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Яка тема? Тільки планую кулінарний
:) О, в кулінарних теж достатньо срача :) але уе сточується вде популярних блогів. Я підписана на кілька блогів з математики, навіть там влаштовують срачіки. Правда лише одна чомусь на реагує, всі інші ігнорують - і це правильно.
Кудряшка Сью• 29 мая 2023
Ох мені для роботи теж потрібно! Хоч трошки , але якась закомплексованість що навіть слово на відео не можу сказати
Мафиозная• 29 мая 2023
Иногда смотрю бабушку-кулинарку из Ровно, Светлану Чернову. Она никак не реагирует на выпады рашиков. Они сами между собой собачатся.
Благоуханочка• 29 мая 2023
Обязательно читать и реагировать на неадекватов и злюк?
Я вела много пабликов и было время даже в личку кучу мерзостей получала. Лучший способ ответа - это просто игнор и иногда блокировка. Не всех блокировка, тоже понимать надо, тролли актива добавляют. Я блокировала только тех, кто мне в лс срал.
Все. Вы же Админ.
А то вот ещё, отвечать... буду я мозги себе засорять мыслями о том, как какой-то невменяшке ответить.
Все. Вы же Админ.
Масяня Я• 29 мая 2023
І скільки у вас підписників, що вам пишуть хейт? Я б і рада щоб щось написали, але дуже рідко щось погане пишуть - може раз чи два усього.