Дама с собачкой• 29 мая 2023
Психбольница. Киев, в. Миропільська, 8
может кто в курсе.
на сайте телефон один указан
и никто трубку не берет.
звонила и на прошлой неделе - нет, не берут трубку, ни с утра, ни после обеда
на сайте телефон один указан
и никто трубку не берет.
Дама с собачкой
• 29 мая 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Чому не Павловка? Там відповідають і приймають на лікування.
чомусь так сказала сімейний лікар. Дала електр. направлення на консультацію до психіатра. А що, павлівка теж приймає ?
Колись приймали на Дружби народів, вулицю не пам´ятаю, але там вже закрили чи що
Весняний Марафон• 29 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Приймають, прийом безкоштовно. Госпіталізували рік тому безкоштовно, зараз хочуть благодійний внесок. Але лікарі непогані.
Дама с собачкой
• 29 мая 2023
Ответ дляВесняний Марафон
дякую, а ви не в курсі, як там, чи у них працює програма ’доступні ліки ’ ? чи не хочуть давати задаром ?
Весняний Марафон• 29 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Рік тому багато препаратів було безкоштовних, для госпіталізованих. Зараз не знаю, поцікавтесь там по місцю.
ЧупакабраЗеБест• 29 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
автор,мне сказали что на Смоленской 8 закрыта уже год больница.
Дама с собачкой
• 29 мая 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
то другая , на Лесном масиве