ВсеЧетко• 29 мая 2023

Asics. Дівчата, підкажіть, будь ласка

Хочу малому замовити кросівки даного бренду. Прочитала, що маломірять на розмір. Це правда?
СамавиховуюКота• 29 мая 2023
Напевне так, евро 40.5 беру на 39 повний. Хоча написано чітко 25,7 см...

Чумачечая Весна• 29 мая 2023
оригінал дорогий вузький і маломірний
9 комнат• 29 мая 2023
Автор, де будете замовляти? В обувній крамниці сказали, що так - маломірять. В наявності взуття не було поміряти.
Еllena• 29 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
оригінал дорогий вузький і маломірний
Ну на счёт узких, я с вами поспорю. Мы дочке берём только с официального магазина асиксы, ей по спорту они нужны. Автор, может чем то помогу вам? Смотрите, вот ее старые. Фото бирки и стельки по факту 25 см
автор ВсеЧетко • 29 мая 2023
Замовляти хочу на eobuv, польський сайт. Брала там Vans. Оригінал. В сина нога вузька. Наміряла 26,5 см. Вагаляся брати 42 чи 42,5. Тепер думаю, може то 43 брати)
автор ВсеЧетко • 29 мая 2023
Ответ для9 комнат
На польському сайті. Маломірять на розмір? 🤔
автор ВсеЧетко • 29 мая 2023
Ось таку модель хотіла взяти.
Чумачечая Весна• 29 мая 2023
Ответ дляЕllena
я писала власний досвід про дорослі кросівки.
Ви дівчинці купуєте дитячий розділ?
Еllena• 29 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ось таку модель хотіла взяти.
Точно такие

Еllena• 29 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви дівчинці купуєте дитячий розділ?
Не, со взрослого
конffетка• 29 мая 2023
Останній раз брала з початку травня на eobuv зимові чобітки і брендові кросівки. Зимові чобітки підійшли а кросівки ні, і тільки тому що в їхній розмірній сітці заміри були вказані не вірно. Хоча було два показники: довжина ступні і довжина устілки. Прийшлось відсилати назад бо були завеликі. Таке вперше, бо брала там різну обув. Ось таке теж буває нажаль.
ПростоБелка• 29 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ось таку модель хотіла взяти.
Це більш простіша модель Асіксів, вони без гелю у підошві. Я б радила з гелем, зручніші. Але вибір за вами
Кракадэ• 29 мая 2023
Я покупала Асиксы несколько раз. Одна модель для прогулок соответствовала размерной сетке. Вторая модель была для бега - там стелька оказалась с загибом.
К сожалению не помню точно, но вроде Асиксы рассчитаны для узкой, максимум нормальной по ширине стопы (кроссы с сеточкой у меня быстро стали рваться).
9 комнат• 29 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Десь так. Але у донькі крутий підйом, складно щось підібрати.
ежик в тумане• 29 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ось таку модель хотіла взяти.
Дайте, будь ласка, посилання в особисті. Дякую!
автор ВсеЧетко • 29 мая 2023
Ответ дляЕllena
Погано видно на фото. Я так розумію, йдуть в розмір? У вас теж сітка зверху? Не рвалась швидко?
Еllena• 29 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Указано 25.5 см, по факту 25. Сетка норм в носке
Еllena• 29 мая 2023
Ой, не 25,5, а 24.5 указано
автор ВсеЧетко • 12 июня 2023
Кому цікаво: ця модель йде точно в розмір. Виявились завеликі, буду робити повернення.