Мотористка• 29 мая 2023
Динаміка 8 дпо і 9 дпо.
До місячних 5 днів . Плануємо вагітність. У лютому вже була біохімічна вагітність. (Погано ріс хгч)
Вчора тести на 10 ммл. Показали слабу смужку- всі три.
Сьогодні вранці тест крайній зліва теж показав смужку. Але наче геть не яскраву ( як вам зі сторони? Є динаміка ?
Швидка Настя• 29 мая 2023
А чому ви так рано тести робите?
Зазвичай радять через 14 днів після овуляції.
Вы для чого їх так рано робите?
Пасхальний тролік• 29 мая 2023
Дуже рано для тестів. Я б ще 5 днів почекала.
Це може бути воно, може бути просто слід на тесті від реагенту.
Я робила тести на 32 ДЦ (цикл був 28-34, тобто формально до затримки), не знаю, коли були овуляції, але смужки другі ледь-ледь були рожеві на звичайному тесті, а на тесті 10-ці ніяких смужок не було.
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ох )) як же тут чекати ;)
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
А чому ви так рано тести робите?
Вы для чого їх так рано робите?
Бо чекаю на цю вагітність. Мені важливо знати.
Швидка Настя• 29 мая 2023
Ответ дляМотористка
Ну якщо ж вона настане, то ви її точно не пропустите ніяк)
Вагітність то ж не овуляція)))
Просто ви себе накручуєте цим і додаєте тривожність і очікування постійні.
Тести роблять через 14 днів після овуляції. Тоді вони інформативні
А на 8 чи 9й день після овуляції може ще й імплантація не починалась
Вагітність то ж не овуляція)))
Швидка Настя• 29 мая 2023
Ответ дляМотористка
Я думала, що я занадто тривожна в цьому плані)
Але ви мене переплюнули точно)
Пасхальний тролік• 29 мая 2023
Ответ дляМотористка
Ох )) як же тут чекати ;)
Беріть себе в руки. Коли народите, терпіння теж буде потрібне. Тренуйтеся зараз :)
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Дякую .) Так і зроблю )
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Вы беременны
Та бачу ) хвилююсь лише ,щоб все було добре)
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Але ви мене переплюнули точно)
Я й сама себе вже переплюнула) беру себе в руки )
Швидка Настя• 29 мая 2023
Ответ дляМотористка
Автор, бажаю вам яскравої другої полоски на тесті)
Але відволікайтесь від цього трохи) Бо психологічний стан теж важливий в цьому процесі!
А скільки часу вже пробуєте?
Неначасі• 29 мая 2023
Ответ дляМотористка
А чего не быть? Это просто беременность.
Мотористка
• 29 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
А скільки часу вже пробуєте?
З січня.
В лютому була біохімічна вагітність ( викидень на дуже ранньому терміні)
І зараз думаю , все вдасться)
Аристократка-тунеядка• 29 мая 2023
По тестах лише визначають наявність вагітності, динаміку не відслвдковують. У мене за 5 днів до місячних був теж такий блідий тест, все добре. Зачекайте кілька днів і зробіть тест, не потрібно їх робити десятками. На результат ви вплинути не можете, чекайте, бережіть спокій, усе буде добра
Мотористка
• 30 мая 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую дуже . Дай Бог 🤗