Дюймовочка• 29 мая 2023

Ви б відпустили на ніч чоловіка на корпоратив?

Корпоратив в якісь попі світу
(Хоча самі працюють в Києві)
З ночівлею
Я була проти і максимально зла
Але нервів сваритись із ним не має ( бо всі ці стреси зараз і так сили забирають)
Мене не покидають думки що він там може робити
Поїхав ще в 3 години дня і ні разу не зателефонував
Навіть не хвилюється що тривога була в Києві і як взагалі буде в ночі не відомо
От у мене питання, я занадто заганяюсь?
Результат:
вже голосів: 178
91 (51.12%) Ні. Я ревнива
87 (48.88%) Відпустила/ відпускаю часто
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
А чому ви не спілкуєтесь з ними вдень?
Тому що вдень ми тяжко працюємо

миссАрфография• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
А потім, коли автору виповниться 50, вона зрозуміє, що окрім дітей і кастрюль немає що в житті згадати. Бо воно скучне
Японський Бог. Корпоратив- це схоже єдине у світі шикарне проведення часу, от більше немає розваг у чоловіка. Не пішов на корпоратив, то все, життя скінчилось і треба тепер чекати наступного, може жінка пустить
Червона ікорка• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
А мова не про вас взагалі. Про повагу в родині загалом. Автору потрібно щоб чоловік ночував вдома.
Я розумію автора
А чоловіку потрібно на корпоратив
І так само, можна спекулювати тим, що кому потрібно сьогодні /завтра до безкінечності
І так, чому саме повага має бути у чоловіка до жінки ?
Це і й навпаки працює
Для мене обмеження пересування, як обмеження свободи
Якщо людина хоче ночувати вдома - то буде
Якщо ні і це проблема для партнера, то треба подумати чи твоя то людина
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Тому що вдень ми тяжко працюємо
Вдень ви тяжко працюєте, вночі спілкуєтесь, а для чого вам родина?
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ длямиссАрфография
100%
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ длямиссАрфография
Я б від такої жінки, яка не ставить якісь обмеження, збіжала майже одразу на місці чоловіка
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Я розумію автора
А чоловіку потрібно на корпоратив
Це і й навпаки працює
З останнім абсолютно згодна. Коли він не чує про твої потреби і робить виключно те що хоче, то варто подумати чи то твоя людина.
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Тобто ви вважаєте що корпоративи в мене кожну ніч?
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Нічого не вважаю. Але якщо вони нечасто, то толку з того нічного спілкування?

миссАрфография• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Ну то ваша історія. Якщо чоловік захоче мінєт, то він його отримає , і корпоратив то не причина
А можна нічого не хотіти, відключитися і все.
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Боже, які квочки. І яке нудне у вас життя.
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Навіть не увляєте яке цікаве. За межами роботи і корпоративів воно є.))
Червона ікорка• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Точно !
Погоджуюсь !
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Толк в тому, що я отримую задоволення від вечірок, мені це подобається. І я не займаюсь там сексом. Питання - чому я повинна лишати себе того, що люблю?
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
То ваш чоловік повинен відмовитись від корпоративу, на який він бажає піти. І полюбити те, що любите саме ви. Ваші інтереси.
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Бо іноді чоловіка жінка любить більше, ніж корпоратив. А він в силу свого виховання і поглядів, хоче бачити вночі жінку поруч. Ви уяляєте?
Белочкой зови• 29 мая 2023
Нет, конечно, кто эти люди что пишу. Да, все мы знаем чем это заканчивается, шлюх наймут, прям там 3 сотрудницы))). Он должен был или приехать ночевать или Вас с собой взять, я больная конечно, приехала бы туда ночью или в 5 утра и посмотрела что там происходит, но конечно это же такой позор будет, но я бы аккуратно чтобы не спалиться. А вообще звонит или не звонит это не важно, может изменить и звонить. Короче у меня доверие бы ушло и я б ыточно на следующей недели тоже с ночовкой бы поехала к подруге!
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
А я люблю і чоловіка, і корпоратив.
А звідки ви знаєте, що мій чоловік хоче бачити поруч моє кисле обличчя кожну ніч? Незадоволене обличчя, бо хочеться на корпоратив, а я змушений придушувати свої інтереси і накопичувати незадоволення від життя?
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
А я люблю і чоловіка, і корпоратив.
Так то не про вас. Досить все переводити в свою площину.)) Ви багато думаєте про себе, занадто. Тому вам тяжко зрозуміти про що я пишу.

Виправлялочка• 29 мая 2023
Ответ дляДюймовочка
Так
Там з 12 хлопці дівчат десь 3 буде
Я сама все прекрасно розумію, але він вперся рогом і все
Я сама їздила з ночівлею і чоловік їздив.
Не за сексом.
Для мене це нормально.
миссАрфография• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
То не треба себе лишати, якщо ваш чоловік не проти, а ви не проти, що він так само робить, як і ви. У вас свої відносини, у інших сімей свої. У кожної моделі є свої переваги та недоліки.
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Вірно, продовжуйте жити для інших, жертвувати своїм життям і бажаннями заради інших людей. Вони це оцінять
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Як горохом об стінку.
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ длямиссАрфография
Ну ось нарешті вы зрлзуміли
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Ну ось нарешті вы зрлзуміли
Це не ситуація автора. У автора все по іншому.
миссАрфография• 29 мая 2023
Ответ для Юлія-cc64
Ну ось нарешті вы зрлзуміли
Хочете прикол. Можна у ваших повідомленнях замінити слово корпоратив на секс і почитати :)
автор Дюймовочка • 29 мая 2023
Ответ дляЗараз на дієті
До чого тут ви. Він же бачив на кому жениться, шо автор не королева вечірок і його все влаштовувало.
Оце ви точно про мене сказали))
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Автор питає поради у інших жінок, у яких зовсім інші моделі відносин. І кожна дає поради із свого боку світосприйняття. Навіщо їй ці поради?
Юлія-cc64• 29 мая 2023
Ответ длямиссАрфография
Мене секс взагалі не дуже цікавить, якщо чесно
МамОмужа• 29 мая 2023
Ответ дляДюймовочка
Оце ви точно про мене сказали))
Ой, автор дивіться на поведінку в цілому. Як він до вас ставиться.