Кіма кепка• 29 мая 2023
Що б ви з´їли?
Дитяче ДН чи швидше сімейні посиділки ввечері. Не можу визначитися , що приготувати як основну страву. Запрошені їдять все.
Результат:
вже голосів:
72 (48.65%)
Запечене м´ясо (великим шматко
40 (27.03%)
Риба (дорадо або бар)
26 (17.57%)
Інша страва
10 (6.76%)
Результат
Кіма кепка
• 29 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Морозивко хочеться.
Це десерт , обов´язково буде
cosmaximus• 29 мая 2023
Собі б зробила рибу, а так м´ясо. Менше вбруду та відходів
Зручніше істи в тарілці. Гарнір простіше підібрати
Намазюкана нішою• 29 мая 2023
я люблю мясо с гриля или какой-то печи, короче, мне нравится мясо, приготовленное в ресторане.
поэтому я бы лучше сьела рыбку. ее нельзя пересушить и она не будет жесткой
Губной рояль• 29 мая 2023
я бы не хотела рыбу, ковыряться в ней, особенно при посторонних, такое себе занятие
Кіма кепка
• 29 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Закажите 30/70, рыбу и мясо, мяса больше.
2 страви я точно готувати не буду
В рот не ложи• 29 мая 2023
М´ясо або піца.
Вище написали мої думки - вибирати кісточки з риби, коли народу багато, те ще задоволення.
cosmaximus• 29 мая 2023
А ще, не знаю як Ви. Я після риби завжди міняю тарілки. Бо кістки все одно . Після м´яса можно і забити))) і ще класти ще кусочок , но це коли свої.
Солоденька цукОрка• 29 мая 2023
Я больше по мясу)
Если в квартире то можно запечь ребра в духовке, я люблю замариновать их на несколько часов в соевом соусе с медом. Если мед не любите то заменить на горчицу.
Кіма кепка
• 29 мая 2023
Ответ дляcosmaximus
Це буде єдина основна страва
ПушАпница• 29 мая 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я больше по мясу)
А запекание их в рукаве?
Їжак в панчохах• 29 мая 2023
Не знаю, що так бар, а от дорадо люблю. Тільки не купую, бо нинче дорого мені. Тож залюбки поїла б його в гостях.)
Солоденька цукОрка• 29 мая 2023
Ответ дляПушАпница
А запекание их в рукаве?
Ага, запекаю в рукаве, в конце разрезаю его, раскрываю ребра и под верхний гриль минут на 5 для аппетитной корочки.
ПушАпница• 29 мая 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Спасибо!
Ищу Аленя• 29 мая 2023
Овощи гриль или картошку в любом виде. Рыбу не люблю, мясо кусками тоже, больше люблю блюда из фарша.
Но если Ваши гости точно едят, то думаю лучше мясо, если одно блюдо.
Сытнее и мужчинам обычно лучше, чем рыба.