Василина Семеніч• 30 мая 2023

Чи може бути що під час вживання фолієвої кислоти збивається цикл

Доброї ночі. Скажіть будь ласка можливо що під час прийому фолієвої кислоти збивається цикл. Тільки перестану пити її все нормально стає. В когось було схоже?
Мольфарочка• 30 мая 2023
От фолиевой кислоты он не может сбиваться.

Мальдивирую• 30 мая 2023
Нет
Бокс-орун• 30 мая 2023
А как сбивается? Задержка или наоборот - раньше срока приходят?
автор Василина Семеніч • 30 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Задержка
Однозначная• 30 мая 2023
А може від фолієвої кислоти викидень трапитись? Тільки почала приймати і на наступний день це трапилось
Луноходик_Ик• 30 мая 2023
Ответ дляОднозначная
Її ж призначають всім вагітним, це вітамін. Вітаміни в правильному дозуванні тільки користь приносять. Автор, у мене цикл не змінювався , коли приймала фолієву кислоту.