Ноу коммент• 30 мая 2023
Якщо не хочется прокидатись зранку кожен день?
Як примусити себе робити справи та бути в гарному настрої?
Ноу коммент
• 30 мая 2023
Ответ дляБесбардак
Тогда сплю до обеда. Могу себе позволить
Я не можу, справ багато.
Прокидаюсь у 6 або 7.
Ноу коммент
• 30 мая 2023
Ответ дляPORKA
А чому не хочеться прокидатися?
Справи, які не хочу робити, але потрібно, вибору немає.
PORKA• 30 мая 2023
Ответ дляНоу коммент
Не робіть чи змініть відношення
Ноу коммент
• 30 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Лягайте раніше
Я висипаюсь, справа не в цьому.
ЯспАкойнаЯ• 30 мая 2023
Сделайте так, чтобы Вам хотелось просыпаться. Стимул какой-то, интерес.
Леся Українка• 30 мая 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Котлетки в холодильнике или пироженко на завтрак?
90x60x90• 30 мая 2023
Тоже самое. Я в этом году настолько ненавижу утро это ужас.
Жду всегда ночь
ПекельнаКрасуня• 30 мая 2023
ничего не хочется, но надо. апатия.
война все таки. настроение есть только на поспать
Уси Пуси• 30 мая 2023
Делайте что то приятное для себя, просыпается с мыслью о чашечке кофе с конфеткой ( или что вы там любите) и так чередуйте в течении дня дела нужные и что то приятное для себя ( музыку послушать любимую, масочку для лица сделать, путешествия продумать и т.д) Это какой то психолог советовал
Леся Українка• 30 мая 2023
Ответ дляSo_so
Как бы я сейчас съела вкусное пироженое...
Чем не повод вставать по утрам
Ответ дляЛеся Українка
Чем не повод вставать по утрам
У меня коты 👿 повод. Кот становится задними лапами на пол, передними у моего лица и начинает холодным мокрым носом в него тыкаться. И так пока я не встану. А кошка бегает и мезрзеньким тоненьким голосочком мяу, мяу и трётся об ноги, типа, а это не я, не я, но раз встала, то давай пожрём.
Единая страна!• 30 мая 2023
Змініть підхід до роботи, яку повинні робити, от я наприклад тиждень тому, почувала себе зранку ніби виснаженною, бо не хотіла прокидатися, мені все надоїло, що не хотілося навіть очі відкривати, тому я пообіцяла собі змінити підхід до роботи і зробила це, зараз кожен ранок прокидаючись, почуваю себе бадьорою та сповненою рішучості щось робити.
Головне вірити в себе, та розуміти, для чого саме життя дає такі випробування, які можливо пройти, чи не можливо через свою думку, про те - навіщо воно мені потрібно, а потрібно, будьте впевнені, адже тільки пройшовши випробування, можливо отримати задоволення.
Вірте в себе автор
Липка-прилипка• 30 мая 2023
Ответ дляНоу коммент
Що за справи? Робота? Сім´я? Треба розібратися чому вони викликають негатив, а не просто себе примушувати.
ЛюблюДевчонок• 30 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Вы в Украине? Просто интересно..
Ноу коммент
• 30 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вы в Украине? Просто интересно..
Я - так, у своєму місці, не впо. Щось приємне можу робити, але подорожі зараз неможливі.
ЛюблюДевчонок• 30 мая 2023
Ответ дляНоу коммент
Я Вас очень хорошо понимаю..
Спрашивала у девушки, которая советует Вам просыпаться с мыслью о ’чашечке кофе’.
ГендиреХтор• 30 мая 2023
Я обожнюю наші ранки в будь-який сезон. Птахи співають, чайна роза пахтить. Вибираюсь з підвального укриття вранці. Все тіло наче побите. Тиша. Доброго ранку.
Fresh_coconut• 30 мая 2023
Я гадаю що ви просто втомились, і вам потрібен відпочинок декілька днів 🙂