Бабуся мороз• 30 мая 2023

Керівництво не платить, як відповідати на запитання по роботі?

Доброго дня!
Нас відправили частково у відпустку без утримання, половина колег працює. Коли я була у відпустці - робила деяку роботу за яку мені шеф обіцяв заплатити ( це був квітень)

Зараз є до мене питання по роботі, і шеф підсилює до мене колегу щоб вона питала. Але я по-перше не хочу бути у доступі коли їм заманеться! Я ж у відпустці. І по-друге я не хочу відповідати поки мені не заплатять борг.
Питання як поводити себе з колегою?
Мальдивирую• 30 мая 2023
«Захворійте». Хворе горло - це аргумент не розмовляти зайвий раз.

Чучало яблуні• 30 мая 2023
Ведите себя нормально, отвечайте коллеге, неизвестно, как дальше у вас сложится ситуация по работе. Если возвращатся не планируете, увольняйтесь.
неДодекаэдр• 30 мая 2023
Я б колезі сказала, що керівництво не давало мені вказівку вирішувати цю задачу.
А керівникові би на його питання все пояснила
сказочное_Бали• 30 мая 2023
Просто спросите - Иван Иванович, вы помните о той работе, а там выплаты, зарплаты, оплаты не намечаются? На когда можно рассчитывать?
автор Бабуся мороз • 30 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Та я питала кожен тиждень, він відповідав - ой я про тебе забув- на цьому тижні заплачу. Вже три пройшло,
ПростоБелка• 30 мая 2023
Так і скажіть - мені за це не платять.
сказочное_Бали• 30 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
Опять спросите. - Семен Семеныч, вы забыли снова?

автор Бабуся мороз • 30 мая 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Я нормально себе поводила 2 місяці, завжди на все відповідала та робила ту роботу за яку мені не повинні були заплатити. Але заплатіть те що повинні, і я буду себе нормально поводити
маска Ілона• 30 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
А Вы и стерпели? Зачем Вы такое подпитываете. Пишите каждый день теперь. Будет морозится - у Вас пропадет вопрос, что отвечать коллеге.
дамаБезСобачки• 30 мая 2023
Скажіть колезі як є, що у відпустці роботою займатися не будете, тим більше вам минулого разу не заплатили. Вона 100% передасть керівництву.
автор Бабуся мороз • 30 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
Ну от розраховувала на порядність, що я буду чесно працювати і мені чесно заплатять. Зараз так робити не буду
маска Ілона• 30 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ну теперь нарабатывайте новый навык - выбить оплату за заработанное. Иначе Вы подпитываете непорядочность прощая такое. Коллеге бы я ответила, что к сожалению не имеете времени на ответы ей, потому что заняты поиском работы, за которую вам будут платить. В отличие от настоящей)
Протру пилюку• 30 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
1.За#бывайте его каждый день своей зп.
2. Коллеге так и сказать: Пока мне не заплатили, ответа не будет.
Если Вы проглотите и прогнётесь, Вас так и будут юзать бесплатно.
Не стесняюсь• 30 мая 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ну вот коллеге и скажите, что передай Василию Петровичу, что как только он заплатит, отвечу на все вопросы
Ms. Android• 30 мая 2023
у відпустці я взагалі не беру тел. хіба що один раз. тупо не беру. маю право. мене немає_я відпочиваю,сплю,не чую. а взагалі можна сказати- за безкоштовно у відпустці займатися робочими питаннями не будете. І взагалі - ніколи я у відпустці не займалася роботою,бо привчиш,то буде біда.
Лікарняний і відпустка- то святе