Червона рута• 30 мая 2023

Дівчата, порадьте: залишати чи повертати кросівки?

З шортами і брюками неначе нормально. Думала носити під сукні, але щось сумніваюся. Якісь вони занадто об´ємні, громіздкі...
Результат:
вже голосів: 106
78 (73.58%) Залишати
28 (26.42%) Повертати
Пиу!Пиу!• 30 мая 2023
Нормально и с платьем. Это же кроссовки, не кеды

бибизяна• 30 мая 2023
Не парять? На літо я б щось легше взяла. А виглядають гарно.
Покорительная• 30 мая 2023
Не вельмо жарко в них буде
МамОмужа• 30 мая 2023
Класні кросівки! Залишайте.
Покорительная• 30 мая 2023
Ответ длябибизяна
Як на зиму
dulenok• 30 мая 2023
если вам нужны белые кроссовки, то оставлять
ЭтаваНиМожетБыть• 30 мая 2023
Нормальные абсолютно

Удачная• 30 мая 2023
Обычные кроссы. Только я не понимаю как люди в жару в них ходят летом
УраганнаЯ• 30 мая 2023
Під плаття-купіть білі кеди
Леннон_Жив!• 30 мая 2023
мне ваши нравятся, я бы купила такие, кеды мне по форме неудобные в ноге.
а что за бренд?
автор Червона рута • 30 мая 2023
Дякую всім за відповіді!
Щодо того, як в них буде в жару, в мене теж сумніви. Бо вони дійсно більше демі... Напевно, все ж таки поверну, не для літа вони((
Мой завтрак• 30 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
а что за бренд?
Там пише)
автор Червона рута • 30 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
а что за бренд?
Це Пума, купила на Розетці.
Розвідка Маші• 30 мая 2023
На фото не объемные) Но я себе тоже так заказала, на фото нормально, тут хвалили. Но вживую очень громоздкие, как говнодавы. Так и лежат, пылятся) Раз только обула
Дідова баба• 30 мая 2023
нормальные, Вы еще объемных не видели
Дідова баба• 30 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
покажите
Дідова баба• 30 мая 2023
Ответ дляЧервона рута
Дякую всім за відповіді!
то что не для лета, это точно
Рожайтретьего• 30 мая 2023
Під сукню потрібно брати інші моделі.
Локшина на вухах• 30 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Кеды тоже смотрятся с платьями нормально

euhunter• 30 мая 2023
Абсолютно нормально виглядають.
Перевірте так: зробить фото у повний зріст щ відстані, краще вас хтось сфотографує. І ви побачите нормальну пропорцію відносно ваших параметрів.
Дивне створіння• 30 мая 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Не знаю как ваши фото, но эти не слишком информативные для оценивания по всёем вопросам.
автор Червона рута • 30 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Абсолютно нормально виглядають.
Дякую за пораду!
Люблю ВалЄру• 30 мая 2023
Толи фото так сделали неудачно, но они слишком объёмные для Вас мне кажется. Ну с брюками может или лосины
Смажена полуничка• 30 мая 2023
мені здається, що все добре. Так, спочатку можуть здаватись громіздкими, але то тільки спочатку ) я так замовила скечерси, виявилось трохи розмір завеликий. Засмутилась, бо обміняти не було на що. Але згодом звикла и зараз мені в них дуже зручно та гарно виглядають ))
МояХатаЗкраю• 30 мая 2023
Ответ дляДідова баба
нормальные, Вы еще объемных не видели
Да, я скетчерзы померила- ноги как лапы у хоббита)))