Рекламама• 30 мая 2023
Який посуд купити? Білий чи кольоровий? Тарілки чашки з візерунками?
Аноним ФЕЯ• 30 мая 2023
Я шизанута по посуді 🙈🙊🙉
Є різний. Зараз користуюсь ’кольором сезону’, на літо це в мене морські відтінки. Також лайм яскравий. Трохи фоткала нещодавно доя подружок, що є поблизу у галереї. Бо щось коли далеко копаюсь то сюди не підвантажує чомусь.
На осінь в мене жовті та помаранчеві кольори, на зиму - червоні. Весна - рожеві, також жовті і лайм також весною. І з кроликами усе що бачу 🤣🤣🤣
Але зараз в мене вже літо, море - навіть мильної рильні у цьому кольорі. І постіль також.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я шизанута по посуді 🙈🙊🙉
Perfect
Уси Пуси• 30 мая 2023
Я за белый. Все эти новые новомодные тарелки дорогущие вообще их не понимаю.
a.ostroverh• 30 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я шизанута по посуді 🙈🙊🙉
В магазине кактус такие должны быть)
a.ostroverh• 30 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я шизанута по посуді 🙈🙊🙉
Ой
СирОжино пирОжино• 30 мая 2023
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ой
В мене ще на дачі (там дерев’яний будинок і взагалі кераміка бомбізно просто виглядає) від Manna Ceramics дуже багато посуду в різних кольорах. Якось фоткала, але зараз нема часу ритися в галереї, працюю. Може трохи згодом покидаю. В них в інста є сторінка і бувають дуже класні розпродажі. Оскільки в мене велика циганська родина, то мені просто за щастя таким чином купувати. Нема в мене такого, щоб був сервіз над яким би я трусилась. Б’ється - на щастя - привід купити щось новеньке :)
a.ostroverh• 31 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мне кажется керамика как раз для дачи, загородного дома самое то
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Так, мені в інста ще у рекламі попадався набір ’Різдвяний’ (зараз точно не пригадаю виробника, але також наш, український) - але як зібралась купити то не було у наявності. Цього року буду з початку осіні чи може й зараз літом підбирати. Там і фігурки колядників і макітри і келихи. В мене ще такий величезний круглий стіл 250 см в діаметрі - просто проситься туди цей набір. Шикарний!
a.ostroverh• 31 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ого!!!
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ого!!!
Загуглила. Покутська кераміка. От навіть відеоогляд від покупця знайшла.
a.ostroverh• 31 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мне косивська больше нравится