Дайте вподобайок• 1 час назад
Яка доставка води піднімає бутлі на поверх?
Мама живе на верхньому поверсі в старенькій п’ятиповерхівці , ліфта немає . Хтось може порадити перевірену доставку води щоб кур’єри точно доносили бутлі до порога квартири хоча б ? Часто кур’єри тупо чекають внизу щоб замовник сам забирав , а я дуже заклопотана весь час і не маю бажання скандалити у такому випадку .
Гладиолус• 1 час назад
Не носят, если лифт поднимают молча, а если он не работает, звонят и говорят забирайте или мы едем
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляБабка-байкерша
Май вотер шоп
Был курьер до войны, хороший мальчишка, я ему чаевые всегда давала, вот он сам носил, если вдруг лифт не работал, а когда замена была, кремень, вам надо и вы несите Харьков май вотер шоп
Кондуктор маршрутки• 1 час назад
Я замовляю доставку води місцеву, пʼятий поверх без ліфта. Ніколи навіть питання не стояло про те, що сама маю щось підняти.
Бабка-байкерша• 1 час назад
Ответ дляГладиолус
Запорожье, 4 этаж , заносят, без просьб, любые курьеры
Зашла на 5минут• 1 час назад
Киев, заказываю Аквасвит. Они до 3 этажа заносят, каждый последующий этаж +25 грн
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Ответ дляБабка-байкерша
Май вотер шоп
Теж у них беру.
У них навіть прописано що до 5 поверху можуть занести, якщо світла нема. То і в пʼятиповерхівку занесуть.
Мені пару разів заносили на 10, за додаткову оплату, коли світло вимкнули не за графіком.
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
На третий всегда носили мне(Аляска)
Дверной_Проем• 58 минут назад
А скільки бутиль води коштує?Всі пишуть про безкоштовну доставку,у нас в місті доставка 40 грн.Якщо вище 5 пов.без ліфта 20 грн етаж.Цікаво