Тішуся неперетішуся• 30 мая 2023

Поговоримо про лазерну епіляцію інтимних ділянок)

Привіт) Дівчата, а можливо і хлопці також, скажіть, будь ласка, яким був ваш перший раз у цьому питанні? Чи не було ніяковості? Робите глибоке бікіні чи ні? Чи задоволені результатом?) Також цікавить, скільки по часу це у вас займає?
Добрая свекровь• 30 мая 2023
Задоволена. Не переймалась. Буде боляче
А Я Самая Самая• 30 мая 2023
Займає пять-десять хвилин. Звичайно, що ніяково, хоч перший, хоч десятий раз.
Miss October• 30 мая 2023
Та не гоните, никому там не стыдно, мастер все это видел сто раз. И вы через минуту все забудете. И выбирайте современный лазер, ничего там не больно. Ну больно слегка, но терпимо абсолютно, с воском не сравнится
Добрая свекровь• 30 мая 2023
Не йти в період овуляції
taka• 30 мая 2023
Эффект только при регулярности. Мне пофигу на стеснение, таких как я у мастера десятки в день. Моя писька не особенная, чтобы её запоминали и таращились.
120-120-120 (не худею)• 30 мая 2023
Было больно, поэтому воспоминания о неловкости не осталось.
А_я_ЛОЖУ!• 30 мая 2023
Делаю. Первые разы было неловко, но это прошло
Ну шо не так?• 30 мая 2023
Было чуть-чуть немножко больно (горячо), особенно в зоне ануса, делала много лет назад, теперь только раз в год поддерживающая процедура.
ДаЗдраПерма• 30 мая 2023
Ответ дляMiss October
Мне будет стыдно. И я впоследствии буду вспоминать этот стыд
Та легко!• 30 мая 2023
Конечно неловко, особенно в первый раз. Эффект нравится. По ощущениям терпимо, идите в начале цикла, не так больно.
празники не помню• 30 мая 2023
Не стыдно, не долго, боль терпимая
Я_и_моя_собака• 30 мая 2023
Мені не було ніяково. Майстер за день бачить десяток пісьок, мою навряд запам´ятає. Було 12 сеансів (по часу десь 2-2.5 роки) На губах волосся трохи залишилось, бо це гормонозалежна зона, лобок норм - лисий. Підберіть одразу гарний знеболювальний крем. Можна звичайно і терпіти біль. Але нафіга?
КартаБезКомиссий• 30 мая 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Який порадите?
Я_и_моя_собака• 30 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Який порадите?
Зараз пошукаю, який у мене крем.
Непонятно• 30 мая 2023
Дівчата, ви всі такі упевнені, що вашу не запм´ятає. Тут не раз дописи від ’майстрів’ були, все вони пам´ятають і радо обговорюють. І без анонімів, з подругами теж.
Встидаюся запитать• 30 мая 2023
Та мені пофіг , робою глибоке .
Це її робота .
Не боляче зовсім , інколи трошки поколювало. За 6 процедур волосся на 80% пропало . 20% залишилося , і це на губах
tarveldy• 30 мая 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Задоволена. Не переймалась. Буде боляче
100% згодна
Леди_в_ночи• 30 мая 2023
Не ніяково, це ж просто спеціаліст, яка різниця - майстер чи гінеколог.
Не боляче, лоскотно, іноді поколює. Поки зробила тільки три сеанси, ефект подобається. Сеанс хвилин 15 триває.
IQ 80• 30 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Так, не один раз читала про це. Навіть чула від гінеколога чоловіка, ходжу тепер тільки до жінок гінекологів.
Отжигающая• 30 мая 2023
Ответ дляНепонятно
А что там можно помнить и обсуждать? Я просто влагалища обрабатываю после экстирпаций матки у пациенток и обговаривать мне нечего.
Непонятно• 30 мая 2023
Ответ дляОтжигающая
Бо ви нормальна і напевне завершували вуз чи училище, де вас вчили багато чому у тч. етичним нормам.
А люди після курсу - двох в інтернеті такими речами не заморочуються.
Пам´ятають і обговорють, якщо навіть тут вивалюють. Частіше не самі майстри, а їх подруги у якійсь дотичній темі діляться одкровеннями ’як на такі піськи може ще хтось вестися’. Було таке, не раз. І якби ж то я була читачем тем для дорослих. Ні, у самих неочікуваних темах, зазвичай з метою підбадьорити, розповідають як у інших все погано.
Пампушечка• 30 мая 2023
Ответ дляНепонятно
І що? Хай обговорюють на здоров´я) у 99.99% випадків хазяйка піс*ки про це ніколи не дізнається 😊
Непонятно• 30 мая 2023
Ответ дляПампушечка
І я про те.
Щепотка_совести• 30 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Ну если им больше не о чем поговорить,то пусть пообсуждают, хоть тема для разговора у них будет