Галя-краля• 30 мая 2023

Хто відрощував волосся, то як часто підстригали кінчики?

Перша на селі• 30 мая 2023
Раз в 2 месяца
автор Галя-краля • 30 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Раз в 2 месяца
Я не маю нормального перукаря. Якщо піду кожні 2 міс стригтись, то стану лисою
Злива інформації• 30 мая 2023
Не подстригала вообще здоровые ровные волосы. Если начинали сечься или росли неровно, немного ровняла, не более 2 см
А_я_ЛОЖУ!• 30 мая 2023
Мені недавно перукар дозволила собі відрізати 20 см, замість 10 см . До сих пір прихожу в себе
HelenWWW• 30 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ого 😨, ничего себе промахнулась
HelenWWW• 30 мая 2023
Обычно подрезаю волосы раз в 3-4 месяца
автор Галя-краля • 30 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ну я ось саме за це задумалась. Чи є сенс стригти волосся раз в якийсь певний період, якщо візуально виглядає нормально.. Напечно буду дивитись по стану і таким чином діяти.
кнопкодав• 30 мая 2023
На 2 см (просто срезать те что выбились вперёд), каждые 6мес, не чаще, иначе это не отращивание
Злива інформації• 30 мая 2023
Ответ дляГаля-краля
Не нужно, зачем?) Тем более если отращиваете.
Жерица ночи• 30 мая 2023
Не стригла пару лет вообще, потом могу раз в 6-12 месяцев отрезать 3 см где-то. Они не отрастут если их постоянно стричь.Уходовой косметикой больше пользуйтесь
Творю чудеса• 30 мая 2023
Не відрізала ніяк дуже довго, сухе просто обломалось.
Фото вересень 2021
І пару днів тому
автор Галя-краля • 30 мая 2023
Ответ дляЖерица ночи
А як ваші кінчики виглядають? Все нормально?
Можете порекомендувати догляд? Я користуюсь проф, але прям єдиного «вау» не знайшла.
автор Галя-краля • 30 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Фото вересень 2021
І пару днів тому
Клас! Новий колір дуже натуральний.
Творю чудеса• 30 мая 2023
Ответ дляГаля-краля
Клас! Новий колір дуже натуральний.
Це і є мій натуральний
Не фарбувала
Все спалене відросло
Мизимец• 31 мая 2023
Сейчас ниже поясницы. Подрезаю сама, по мене необходимости.
Был декрет, рожала с длинной до плечей.
На каком то этапе, заплетала на ночь косу, да и днем часто, что позволило волосам не так сечься. И густота приличная стала.
Сейчас часто распускаю, густота ушла в два раза в течении года. Кончики быстрее секутся.
Самая СоветЧиваЯ• 01 июня 2023
Раз на півроку 1 см. Раніше нажаль слухала перукарів, шо кожні 3 міс треба стригти, тільки зараз нарешті відростила.